ISSN 1505-6058

NR 34 MARZEC 2007 R.

CENA 1 ZŁ

 

 

OD REDAKTORA NACZELNEGO

Z wiosną nowe wyzwania dla uczelni. Otwarcie Akademickiego Centrum Hipoterapii i bardzo intensywne prace przy remoncie Akademickiej Kliniki Rehabilitacji. Dużo pracy i pomysłów. 

Numer gazety przeznaczony m.in. dla uczestników Dni Otwartych Uczelni i tu miłe zaskoczenie. Do konkursów już popularnych wśród młodzieży czyli Zarządzania Przedsiębiorstwem Wirtualnym i „Wielkich Pedagogów” dołączył Konkurs Młodych Informatyków. Do finału dostało się 20 uczniów. W przyszłym numerze zapowiadam obszerne relacje ze wszystkich wydarzeń związanych z Dniami Otwartymi a szczególnie z finałem ww konkursów. 

Wiosnę rozpoczynają też nasi sportowcy z AZS. Kto w tym roku zdobędzie miano najlepszego sportowca uczelni? Zamknięcie głosowania za dwa dni a emocje rosną. 

W numerze wiosennym gościmy bardzo czcigodnego gościa bpa dr Wacława Depo. Polecam tekst Jego Ekscelencji, który dotyka spraw obecnie bardzo aktualnych - etyki w mediach. Od gazety po internet. 

Na łamach gazety informujemy również o „szalonym” studencie z Chicago, który wrócił do nas na studia magisterskie z fizjoterapii. 

Ale to wszystko to nic. Ważne, że po byle jakiej zimie - nareszcie wiosna a w maju, wiadomo - 10. WIOSNA STUDENCKA. Oj będzie się działo! 

Małgorzata Bzówka

 

 

 

Wydawca - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, ul.Akademicka 4, tel. 084 677-67-16.
Redakcja - Małgorzata Bzówka (redaktor naczelny),
stali współpracownicy - Joanna Giruć, Katarzyna Kimak, Bogdan Kawałko, Mieczysław Kowerski, 
Anna Krupa, Władysław Molas, Zofia Kiełbińska-Ryń.