ISSN 1505-6058

NR 31 CZERWIEC 2006 R.

CENA 1 ZŁ

 

Katedra Pedagogiki

ZAMOJSZCZYZNA DZIECIOM AFRYKI

Serdecznie zachęcam wszystkie osoby o szczerych sercach oraz wrażliwe na krzywdę dzieci do udziału w akcji „Zamojszczyzna dzieciom Afryki”.

Głód, ciężkie choroby, brak środków do życia, mały dostęp do edukacji, zaciąganie się do wojska nawet ośmioletnich dzieci – to przykre realia krajów Trzeciego Świata. Możemy to zmienić! Wystarczy przekazać 4 zł od jednej osoby miesięcznie, by zapewnić jednemu dziecku z Afryki dawkę leku uodparniającego cały organizm od ciężkich chorób dręczących tamtejszą ludność, bądź dostarczyć potrzebną żywność. Być może nie jest to olbrzymia kwota, a dla potrzebującego dziecka znaczy tak wiele. Dokonując comiesięcznych datków możemy dać dzieciom nadzieję na lepsze życie. Nasza pomoc może przywrócić uśmiech na ich niewinne twarze i pozwoli cieszyć się każdym dniem.

"Adopcja Serc" to kolejna akcja skierowana do ludzi dobrej woli. Jest to indywidualny lub zbiorowy patronat nad dzieckiem–sierotą, ubogim, głodującym, głównie z Afryki. Dzięki pomocy finansowej darczyńców adoptowane dziecko może przestać głodować, zacząć chodzić do szkoły i cieszyć się swoim dzieciństwem. Pamiętajmy, każdy z nas może darować szczęście innym!

Już wkrótce więcej informacji odnajdziecie na Forum Dyskusyjnym Sekcji Prośrodowiskowej Koła Młodych Pedagogów
http://wolontariat.wszia.edu.pl

Zachęcam do udziału w akcji!!!

Anna Kot
Koordynator Akcji

 

 

Wydawca - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, ul.Akademicka 4, tel.63-82-630.
Redakcja - Małgorzata Bzówka (redaktor naczelny),
stali współpracownicy - Joanna Giruć, Katarzyna Kimak, Bogdan Kawałko, Mieczysław Kowerski, 
Anna Krupa, Władysław Molas, Zofia Kiełbińska-Ryń.