ISSN 1505-6058

NR 29 GRUDZIEŃ 2005 R.

CENA 1 ZŁ

 

Gazeta studencka

REAKTYWACJA SZUKA DZIENNIKARZY

Gazeta studencka Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu "REAKTYWACJA" poszukuje grafików, informatyków, dziennikarzy oraz fotoreporterów do pracy w redakcji.

- Wszystkich zainteresowanych, z grona studentów i nie tylko, zapraszamy do współpracy - zachęca Łukasz Lipczewski. Ten student pedagogiki, 7 grudnia został wybrany na redaktora naczelnego gazety "Reaktywacja".

Słynny zespół "trzech muszkieterów", w osobach studentów (obecnie już absolwentów) informatyki i ekonometrii: Mateusza Gajosa, Piotra Borowca oraz Marcina Żurawicza, niestety zakończył swoja kadencję pracy dziennikarskiej. Ostatni numer przygotowywany pod redakcją Mateusza zostanie wydany w grudniu br.

- Czekamy na osoby chętne do pracy. Co dajemy w zamian? Wspaniałą przygodę, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty dziennikarskie, wyjazdy szkoleniowe. Każdy kto choć odrobinę umie i lubi pisać, będzie mile widziany w zespole "Reaktywacji" - poinformował nas opiekun gazety prodziekan Andrzej Pakuła. "Reaktywacja" otwarta jest również na współpracowników z grona uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zwłaszcza takich, którzy już pracują we własnych gazetach szkolnych.

mb

 

Wydawca - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, ul.Akademicka 4, tel.63-82-630.
Redakcja - Małgorzata Bzówka (redaktor naczelny),
stali współpracownicy - Joanna Giruć, Katarzyna Kimak, Bogdan Kawałko, Mieczysław Kowerski, 
Anna Krupa, Władysław Molas, Zofia Kiełbińska-Ryń.