ISSN 1505-6058

NR 29 GRUDZIEŃ 2005 R.

CENA 1 ZŁ

 Grzegorz Gęborys - przewodniczący Samorządu Studenckiego
POWITANIE. PIERWSZEGO ROKU!

Jego Magnificencjo Rektorze, Szanowny Senacie, Przybyli Goście, Drogie koleżanki i koledzy!

Inauguracja roku akademickiego to wielkie święto całej społeczności akademickiej. .Towarzyszą jej podsumowania, podziękowania, gratulacje za osiągnięte wyniki, życzenia na rozpoczynający się rok.

My studenci uczymy się, bawimy, dajemy radość a czasem sprawiamy problemy, tak jak to bywa na całym świecie. Każdy z nas realizuje te działania w proporcjach właściwych dla swojej osobowości, stąd zdarzają się nam piątki, dyskoteki, nagrody i wypadki.

Chcę podziękować za zaangażowanie oraz życzliwość władz i wszystkich pracowników uczelni.

Chciałbym także przeprosić za wpadki i prosić o wyrozumiałość. Myślę, że obecny roku akademicki będzie jeszcze lepszy a zdobyte doświadczenie pozwoli na kontynuację realizowanych już od ośmiu lat przedsięwzięć oraz wdrażanie nowych. Wiosna Studencka będzie również głośna i liczna, otrząsani pierwszacy równie przestraszeni. Indeksy coraz cięższe od piątek, ściągi na egzaminy coraz krótsze, a wiadomości coraz większe. . .Wierzę, że studenckie koła naukowe będą równie aktywne
i płodne, wyniki w sporcie tylko „złote”.

Chciałbym zwrócić się również do studentów pierwszego roku. Nowa szkoła, to nowe środowisko, nowe obyczaje, nowi ludzie; wiadomo na początku jest zawsze ciężko.

Wiedzcie, iż samorząd jest reprezentacją braci studenckiej, do której niewątpliwie po dzisiejszej immatrykulacji będziecie należeć. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was. Nie wahajcie się zwracać chociażby z najdrobniejszymi problemami. Z chęcią Wam pomożemy odnaleźć się w uczelni. Mam nadzieję, że nie zmarnujecie czasu spędzonego na studiach, bowiem to najlepszy czas w życiu i możliwość wykorzystania swoich pomysłów, pokazania się z jak najlepszej strony. Zachęcam do uczestnictwa w różnego rodzaju formach aktywności studenckiej począwszy od Samorządu Studenckiego, poprzez wspomniane koła naukowe, a skończywszy na AZT-sach.

Witam Was w progach Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji - naszej szkoły i życzę samych sukcesów.

Grzegorz Gemborys,
przewodniczący Samorządy Studenckiego

 

Wydawca - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, ul.Akademicka 4, tel.63-82-630.
Redakcja - Małgorzata Bzówka (redaktor naczelny),
stali współpracownicy - Joanna Giruć, Katarzyna Kimak, Bogdan Kawałko, Mieczysław Kowerski, 
Anna Krupa, Władysław Molas, Zofia Kiełbińska-Ryń.