ISSN 1505-6058

NR 27 MAJ 2005 R.

CENA 1 ZŁ

 

Od redaktora naczelnego

Ks. Wiesław Mokrzycki, inicjator i współorganizator festiwalu filmowego Sacrofilm otrzymał od Ojca Świętego podziękowania za publikację wydaną przez naszą uczelnię w X rocznicę działalności tego zamojskiego przeglądu. Obok publikujemy treść pism od abp Stanisława Dziwisza oraz asesora Mons. Gabriele Caccia. Dla nas wszystkich, władz uczelni, kadry i studentów, te słowa podziękowań mają szczególną wartość. Zostały przekazane i napisane na krótko przed odejściem naszego Ojca Świętego. Wierzę głęboko, że Jego opieka i wsparcie, choć Go nie ma wśród nas, będzie towarzyszyć organizatorom tego przedsięwzięcia.

Numer 27 został przygotowany m.in. z myślą o kandydatach na studia. Publikujemy teksty na temat naboru, naszych osiągnięć i sukcesów. Serdecznie gratuluję Ilonie Sakowicz zdobycia złotego medalu podczas Akademickich Mistrzostw w Karate Tradycyjnym. Czwarte miejsce w punktacji drużynowej dla sekcji KU AZS jest również dużym osiągnięciem. Tak naprawdę, wnikliwy czytelnik szybko się zorientuje, że uczelnia stoi sportem. Wszystkie sekcje KU AZS działają bardzo aktywnie, uczestniczą w życiu uczelni, organizują wiele imprez. Dziękuję za ten zapał, bo z nim wiąże się ta niezwykła siła i energia, którą emanują studenci.

Numer powstał tuż przed największym studenckim świętem. Wiosna Studencka w tym roku zapowiada się bardzo ciekawie, choć będzie trwała jeden dzień. Mam nadzieję, że nie tylko studenci będą bawić się świetnie na koncercie Oddziału Zamkniętego. Życzę organizatorom udanego przedsięwzięcia, o którym, zapewniam, będziemy pisać w kolejnym numerze gazety.

Małgorzata Bzówka


 

Wydawca - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, ul.Akademicka 4, tel.63-82-630.
Redakcja - Małgorzata Bzówka (redaktor naczelny),
stali współpracownicy - Joanna Giruć, Katarzyna Kimak, Bogdan Kawałko, Mieczysław Kowerski, 
Anna Krupa, Władysław Molas, Zofia Kiełbińska-Ryń.