NR 26 MARZEC 2005 R.

CENA 1 ZŁ

Klub Uczelniany AZS WSZiA

DRUGIE MIEJSCE DLA PIŁKARZY

Drużyna piłki nożnej AZS Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu zdobyła II miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Powiatu Zamojskiego LZS. Lepsza od studenckiej drużyny była jedynie LZS Omega.

- Nasza drużyna gra na całkiem przyzwoitym poziomie. Zremisowaliśmy z Omegą, która w mistrzostwach wojewódzkich w Kraśniku zajęła drugie miejsce - mówi Wojciech Uchymiak, trener sekcji piłki nożnej WSZiA.

Najlepszym bramkarzem mistrzostw został student administracji naszej uczelni - Jarosław Rycyk. W studenckiej drużynie najlepszym strzelcem okazał się Rafał Burak, który podczas turnieju zdobył 5 goli. Rafał jest na drugim roku fizjoterapii.

Turniej, zorganizowany o puchar Prezesa Przedsiębiorstwa Progress Chem - Jana Świcia, odbył się 6 lutego 2005 roku. Startowały w nim 4 drużyny.

Skład drużyny WSZiA: Łukasz Jakubczak, Jarosław Rycyk, Łukasz Paluch, Tomasz Marczewski, Michał Krutina, Krzysztof Mroczek, Marek TurskiTomasz Marmaj. Gratulujemy i życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie.