ISSN 1505-6058

NR 14 MAJ 2002 R.

CENA 1 ZŁ
  

Już od pięciu lat, w ostatni weekend maja studenci przejmują władzę w Zamościu

HEY! studenci

W tym roku impreza o nazwie Wiosna Studencka ma szczególne znaczenie. Studenci obchodzą mały jubileusz, a gwiazdą imprezy będzie zespół rockowy HEY. 

Tradycyjnie już pierwszy dzień imprezy, 24 maja, będzie przede wszystkim świętem sportu. W rozgrywkach o Puchar Rektora WSZiA udział wezmą reprezentacje zamojskich uczelni. W programie - siatkówka, koszykówka i piłka nożna (OSiR). Wieczorem studenci zapraszają na koncert zespołu RED & ROSES. 

obota, 25 maja, należy do studentek. Podczas wyborów Miss Wiosny Studenckiej dziewczyny zaprezentują się w sukienkach letnich, strojach sportowych, wieczorowych oraz kurtkach i płaszczach skórzanych. Kurtek skórzanych na pewno nie będą potrzebować uczestnicy koncertu zespołu HEY, który odbędzie się tego wieczoru. 

Mini Playback Show to niedzielna propozycja dla najmłodszych. Studenci płci brzydszej swoje walory intelektualne i nie tylko będą mogli zaprezentować podczas Wyborów Mistera V Wiosny Studenckiej. 
Wymienione wyżej imprezy to najważniejsze punkty programu V Wiosny Studenckiej. 

Organizatorzy: Rada Samorządu Studentów oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów WSZiA i Rada Samorządu Studentów Akademii Rolniczej, gwarantują uczestnikom dobrą zabawę i wiele niespodzianek.

MB


Wydawca - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, ul.Akademicka 4, tel.63-82-630.
Redakcja - Małgorzata Bzówka (redaktor naczelny), Joanna Giruć, stali współpracownicy - Katarzyna Kimak,
Bogdan Kawałko, Władysław Molas, Adolf Wituch.