ISSN 1505-6058

NR 14 MAJ 2002 R.

CENA 1 ZŁ


 

 

 

 

 

 

  

Jednym zdaniem

Małgorzata Kukiełka i Piotr Fronc, ze Studenckiego Klubu Tanecznego WSZiA "Abakus", uczestniczyli w I Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Towarzyskiego, który odbył się 11 maja w Radomiu. Udział w konkursie zagwarantował im zdobycie klasy tanecznej E. 

 

 

Studenci III roku ekonomii: Adam Krzak, Marcin Malinowski, Agnieszka Muda, Paweł Pakuła i Justyna Zwolak reprezentowali naszą uczelnię w VI edycji konkursu "Przedsiębiorczość i Zarządzanie", zorganizowanego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi. W konkursie uczestniczyli studenci z 20 uczelni, m.in. z Lublina, Rzeszowa, Krakowa, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Torunia, Katowic, Nowego Sącza, Gdyni oraz Gdańska. Z tego tylko 5 zakwalifikowało się do finałowej rozgrywki. 

 

 

W Otwartych Międzynarodowych Akademickich Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce uczestniczy troje naszych studentów: Wioletta Spychalska (chód sportowy), Aleksandra Leśniak (bieg 400 m) i Tomasz Smolarczyk (bieg 400 m). Wszyscy są członkami sekcji lekkiej atletyki KU AZS WSZiA i trenują w zamojskim Klubie Sportowym AGROS. Całej trójce życzymy zajęcia pierwszego miejsca w swojej kategorii. 18 i 19 maja redakcja trzyma za Was kciuki. 

 

 

 

 

Autorką i projektantką wystaw w ramach Galerii Biblioteki WSZiA jest dyrektor Danuta R.Kawałko. Na dziewiątą z kolei pod nazwą "Literacka Zamojszczyzna" zapraszamy od 27 maja w Collegium Novum przy ul.Sienkiewicza 22 A.

 

 

 

 

 

 

 

Uroczystość wręczenia certyfikatu zarządzania jakością 
ISO 9001:2000
dla naszej uczelni odbyła się 5 czerwca 2002 r. w Collegium Novum przy ul.Sienkiewicza 22A. W ramach tego spotkania zaplanowano wykład prof. dr hab. Jerzego Dietla, prezesa Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości z Łodzi.


Wydawca - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, ul.Akademicka 4, tel.63-82-630.
Redakcja - Małgorzata Bzówka (redaktor naczelny), Joanna Giruć, stali współpracownicy - Katarzyna Kimak,
Bogdan Kawałko, Władysław Molas, Adolf Wituch.