Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na G+
WSZiA
G+
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
» Start Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kalendarium Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Zamojski Konkurs Informatyczny dla gimnazjalistów

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Zamościu organizuje 28 kwietnia br. konkurs informatyczny dla gimnazjalistów – Sprawdź się i naucz czegoś więcej. Patronat honorowy nad konkursem objął Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu dr inż. Krzysztof Pancerz.

Przeczytaj więcej »
 

Intensywny kurs języka angielskiego TELC na poziomie B1 lub B2

Serdecznie zapraszamy Państwa na intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do międzynarodowego egzaminu TELC na poziomach B1 lub B2. Kurs przeznaczony jest również dla osób spoza WSZiA w Zamościu, specjalną ofertę przygotowaliśmy natomiast dla studentów.

Przeczytaj więcej »
 

Zmiany w rozliczaniu VAT 2014 Prezentacja zmian na wybranych przykładach

Zapraszamy na szkolenie poświęcone omówieniu najbardziej istotnych zmian w rozliczaniu podatku VAT, które weszły w życie z dniem 1 stycznia 2014 r. Zaprezentowane zostaną również zmiany w zakresie odliczania VAT od samochodów obowiązujące od 1 kwietnia 2014 roku. Według większości ekspertów jest to największa reforma w opodatkowaniu VAT w całej historii jego funkcjonowania w Polsce.

Przeczytaj więcej »
 

EGZAMINY TELC w semestrze letnim roku akademickiego 2013/2014

 Studium Języków Obcych zaprasza studentów do wzięcia udziału w międzynarodowych egzaminach językowych The European Language Certificates. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 05 maja 2014 r. w Biurze Rektora i Kanclerza (pokój nr 13) na ul. Akademickiej 4 bądź pod numerem telefonu (084) 677 67 09/677 67 10.

Przeczytaj więcej »
 

Zapraszamy na szkolenie: Bezpieczeństwo danych osobowych w placówkach medycznych

Ochrona danych osobowych pacjentów jest obowiązkiem każdej placówki medycznej. Wiążę się to z zachowaniem tajemnicy medycznej, przestrzeganiem przepisów o prowadzeniu dokumentacji medycznej, a także prawidłowym zabezpieczaniem danych osobowych w myśl przepisów ustawy o ochronie danych osobowych. Stosowanie wszystkich aktów prawnych regulujących zasady ochrony tych informacji rodzi w praktyce wiele problemów. Tylko odpowiednie procedury w placówce zapewnią przetwarzanie danych w sposób zgodny z prawem.

Przeczytaj więcej »
 

KONFERENCJA STUDENCKICH KÓŁ NAUKOWYCH

23 maja 2014 roku odbędzie się XIV Międzyuczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych, organizowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Centrum Informacji Europejskiej „Europe Direct”. Tematem przewodnim tej sesji będzie „Polska w Unii Europejskiej – 10 lat doświadczeń”.

Przeczytaj więcej »
 

e-WSIiZ - platforma z bezpłatnymi kursami e-learning

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z nową platformą e-wsiz, na której można bezpłatnie korzystać z kursów e-learning.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowsze
Nasze Forum

Najnowsze
publikacje

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Nasze Forum nr 55 Zamojskie Studai i Materiały. Seria Pedagogika Tom XV Zeszyt 1 Zamojski Kwartalnik Kulturalny - grudzień 2013