Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Fizjoterapeuci - ciekawy artykuł

Biuro Karier WSZiA zachęca absolwentów i studentów fizjoterapii do zapoznania się z ciekawym artykułem. Jest to element dyskusji nad ustawą o zawodzie fizjoterapeuty a więc zagadnienie bardzo istotne dla osób już pracujących w tym zawodzie lub przygotowujących się do jego wykonywania.

Przeczytaj więcej »
 

Studia podyplomowe rozpoczynające się w marcu

28 marca br. rozpoczynamy zajęcia na studiach podyplomowych: Autyzm, Zespół Aspergera, wspomaganie dziecka i rodziny. Studia organizowane są we współpracy z Zamojskim Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci Autystycznych „PRZEBUDZENIE”. Zajęcia będą prowadzili specjaliści – praktycy, pracujący z dziećmi autystycznymi oraz ich rodzinami, a także specjalizujący się w tej dziedzinie nauczyciele akademiccy reprezentujący środowiska naukowe Warszawy i Wrocławia. Zapraszamy również na studia podyplomowe z zakresu Wczesnego wspomagania rozwoju dziecka dla absolwentów kursu kwalifikacyjnego. I zjazd odbędzie się w dn. 18-19 kwietnia br.  Kolejne decyzje o uruchamianiu nowych edycji studiów podyplomowych już wkrótce. Osoby, które chcą dołączyć do grona Słuchaczy studiów podyplomowych mogą jeszcze składać dokumenty.  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przeczytaj więcej »
 

Dobro mierzone złotówkami

Dobro można zmierzyć. Ułóż z nami kilometry dobra.
Nasza uczelnia uczestniczy w akcji zbiórki pieniędzy – złotówki mile widziane. W najbliższy weekend 20 i 21 marca studenci – wolontariusze będą chodzić z puszkami i zbierać pieniądze na rzecz ośrodków rehabilitacyjnych.

Przeczytaj więcej »
 

Fizjoterapia II stopnia

Już w marcu absolwenci studiów licencjackich z fizjoterapii mogą rozpocząć studia magisterskie. Pierwszy zjazd 21 marca! Są jeszcze wolne miejsca.

Przeczytaj więcej »
 

W marcu ruszają ostatnie w 2015 roku dotacje unijne na założenie firmy

Ta informacja może zaciekawić nie tylko naszych absolwentów. Wkrótce będą realizowane 3 projekty, których celem jest założenie przez 140 osób firmy w branży usługowej lub produkcyjnej.

Przeczytaj więcej »
 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu informuje, że nowelizacja ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy powołuje do życia nowy instrument polityki rynku pracy - Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS). Celem utworzenia KFS jest zapobieganie utracie zatrudnienia przez osoby pracujące z powodu kompetencji nieadekwatnych do wymagań dynamicznie zmieniającej się gospodarki.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze
monografie

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Obraz szkoły w II połowie XIX wieku w zaborze rosyjskim w świetle pamiętników i literatury pięknej Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2015/1