Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Krzysztofa Zanussiego rozważania o miłosierdziu

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wykładu pt. "Krzysztofa Zanussiego rozważania o miłosierdziu", jaki w ramach XXI Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego "Sacrofilm" w naszej uczelni wygłosił reżyser, prof. Krzysztof Zanussi.

Przeczytaj więcej »
 

MOŻESZ STUDIOWAĆ BEZPŁATNIE!

Skorzystaj z DOFINANSOWANIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH z Krajowego Funduszu Szkoleniowego! Nowe zasady przyznawania dofinansowania dają możliwość ubiegania się o wsparcie większej grupie osób (m.in. zniesiona została bariera wiekowa 45+).

Przeczytaj więcej »
 

STYPENDIA NA SEMESTR LETNI 2015/2016

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o stypendiach, o jakie mogą ubiegać się studenci w semestrze letnim roku akademickiego 2015/2016.  Informujemy, że wszystkie wnioski można składać w kwesturze uczelni (Akademicka 4, pok.17), bądź przesłać pocztą w terminie od 15 lutego do 05 marca 2016 roku.

Przeczytaj więcej »
 

Fizjoterapia u-regulowana, czyli kontynuuj z głową

11 stycznia 2016 roku Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania rozpoczęła nabór na studia II stopnia z Fizjoterapii. Na absolwentów WSZiA w Zamościu czeka specjalny pakiet promocyjny. Z badań wynika, że fizjoterapeuci należą do najczęściej poszukiwanych osób na rynku pracy.

Przeczytaj więcej »
 

Multidyscyplinarne badania nad procesem starzenia się

Bank Zachodni WBK w ramach programu Santander Universidades, zaprasza do aplikowania na wysokiej jakości program letni prowa­dzony przez Profesorów Uniwersytetu w Kolonii we współpracy z partnerami, specjalizującymi się w sektorze. Tegoroczna Letnia Szkoła będzie odbywać się pod tytułem "Multidyscyplinarne badania nad procesem starzenia się". Proces aplikacji otwarty do 31 marca br.

Przeczytaj więcej »
 

Stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego

Informujemy o możliwości ubiegania się o stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego. Kryteria, jakie powinien spełnić student to m.in.: zamieszkanie na terenie województwa lubelskiego; nie ukończony 26 roku życia; zaliczony drugi rok studiów pierwszego stopnia lub studiów jednolitych magisterskich bądź kontynuacja nauki na studiach drugiego stopnia, rozpoczętych w terminie roku od ukończenia studiów pierwszego stopnia; uzyskanie stypendium rektora dla najlepszych studentów na rok akademicki, w którym składany jest wniosek; osiągnięcia w nauce. Wniosek o stypendium należy złożyć w terminie od 14 do 31 stycznia br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Zamojskie Studia i Materiały Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2015/2