Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Na bębnach i na szczudłach

Ferie ze sztuką w tak zróżnicowanej obsadzie to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie w mieście. Organizatorem II edycji tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Wszystko Gra w Zamościu.

Zajęcia rozpoczynają się 2 lutego i będą odbywać się nieprzerwanie przez całe ferie w dwóch budynkach – Collegium Maius WSZiA przy ul. Akademickiej 4 (sala 5 i 25) i w Kazamacie Wschodniej Bastionu I.

Każdy znajdzie coś dla siebie – z plastyki, muzyki, mediów czy niezwykłej sprawności gimnastycznej.  

Przeczytaj więcej »
 

Intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu TELC na poziomie B2

Serdecznie zapraszamy Państwa na intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do międzynarodowego egzaminu TELC na poziomie B2. Kurs przeznaczony jest również dla osób spoza WSZiA w Zamościu, specjalną ofertę przygotowaliśmy natomiast dla studentów. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu od wielu lat jest Licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC. 

Przeczytaj więcej »
 

Studia podyplomowe – rozpocznij naukę od marca br!!

Do 28 lutego br. trwa rekrutacja na studia podyplomowe na semestr letni roku akademickiego 2014/2015. Oferta studiów podyplomowych zawiera 50 kierunków, w tym kilka nowości. Jedną z nich jest kierunek z zakresu Autyzmu, zespołu Aspergera – wspomagania dziecka i rodziny.

Przeczytaj więcej »
 

Fizjoterapia II stopnia

Już w marcu absolwenci studiów licencjackich z fizjoterapii mogą rozpocząć studia magisterskie. Rekrutacja trwa do 15 marca.

Przeczytaj więcej »
 

Tufy zeolitowe: zaproszenie na międzynarodową konferencję naukową

Instytut Agrofizyki Polskiej Akademii Nauk w Lublinie wraz z Wyższą Szkołą Zarządzania i Administracji w Zamościu, Politechniką Lubelską oraz Politechniką Lwowską mają przyjemność zaprosić w dniach 26-27 lutego 2015 r. na międzynarodową konferencję naukową zatytułowaną „Zeolites in agriculture, environmental protection and building”.

Przeczytaj więcej »
 

Czy wykształcenie wpływa na wysokość zarobków?

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawym artykułem na temat korelacji wykształcenia z zarobkami. Czy faktycznie osoby z wyższym wykształceniem zarabiają podobnie jak osoby z wykształceniem średnim czy zawodowym? Przeczytaj cały artykuł na Forbes.pl

Przeczytaj więcej »
 

BWA zaprasza na zajęcia plastyczne

Biuro Wystaw Artystycznych – Galeria Zamojska zaprasza w czasie ferii dzieci i młodzież na wystawy oraz zajęcia plastyczne.

Przeczytaj więcej »
 

Projekt WSZiA nagrodzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu została laureatem II edycji konkursu „Szkoła się opłaca – edycja 2014” organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W konkursie udział wzięło ponad 250 Beneficjentów, którzy w latach 2007-2013 realizowali projekty w ramach Priorytetu III Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze Zamojskie
Studia i Materiały

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Zamojskie Studai i Materiały. Seria Pedagogika Tom XV Zeszyt 1 Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2014/3