Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Studia Podyplomowe - fotogaleria z graduacji

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego zakończenia studiów podyplomowych realizowanych w roku akademickim 2014/2015, które odbyło się 4 lipca br. w Browarze Zamojskim.
Absolwentom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy na inne kierunki studiów z naszej oferty!

Przeczytaj więcej »
 

Trwa rekrutacja na rok akademicki 2015/2016

Zastanawiasz się nad wyborem ciekawego kierunku studiów, który w przyszłości zapewni Ci dobry start na rynku pracy? Może realizujesz się już zawodowo, ale chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej uczelni. W nowym roku akademickim zapraszamy na kierunki: administracja, budownictwo, fizjoterapia oraz pielęgniarstwo pomostowe. Na zainteresowanych czeka również wiele kierunków studiów podyplomowych, w tym realizowanych online w ramach programu "Akademia w chmurze".

Przeczytaj więcej »
 

Absolwent WSZiA pracuje

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu zajęła drugie miejsce wśród uczelni wyższych w województwie lubelskim z najniższym wskaźnikiem bezrobocia wśród swoich absolwentów, wg. raportu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie.  Raport ma formę rankingu i zawiera dane o liczbie absolwentów w roku akademickim 2011/2012 i 2012/2013 w zestawieniu z liczbą bezrobotnych absolwentów zarejestrowanych w urzędach pracy pod koniec maja 2014 r. Najmniejszy wskaźnik bezrobocia wśród swoich absolwentów ma Uniwersytet Medyczny w Lublinie (4,2 proc.). Zamojska uczelnia uplasowała się z najniższym wskaźnikiem bezrobocia wśród swoich absolwentów tuż za uniwersytetem (5 proc.).

Przeczytaj więcej »
 

Awans w Rankingu Perspektyw!

Miło nam poinformować, że w najnowszym Rankingu Niepublicznych Uczelni Magisterskich PERSPEKTYWY 2015 nasza uczelnia zajęła 30. miejsce w kraju, co oznacza skok aż o 8 pozycji w stosunku do roku poprzedniego i najlepszy wynik w ciągu ostatnich pięciu lat. Warto zaznaczyć, że w województwie lubelskim jesteśmy jedną spośród dwóch uczelni spełniających rygorystyczne kryteria rankingu.

Przeczytaj więcej »
 

Wspomóż rehabilitację i leczenie naszej absolwentki

Martyna Dziadura - absolwentka studiów na kierunku fizjoterapia naszej uczelni potrzebuje pomocy w rehabilitacji po ciężkiej chorobie. U Martyny stwierdzono toczeń układowy wraz z zespołem antyfosfolipidowym, który wywołał udar mózgu na tle niedokrwiennym. Martyna wymaga kosztownej i długotrwałej rehabilitacji. Pomóżmy jej w walce o odzyskanie sprawności.

Przeczytaj więcej »
 

Graduacja – fotogaleria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Uroczystej Graduacji, która odbyła się w dniu 12 czerwca br. w budynku Collegium Novum naszej uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Odnowa biologiczna z elementami fizjoterapii – studia podyplomowe dla fizjoterapeutów w semestrze letnim 2014/2015!

Jeszcze w czerwcu br. rozpoczną się studia podyplomowe z zakresu odnowy biologicznej z elementami fizjoterapii. Studia adresowane są do absolwentów kierunku fizjoterapia (studia I i II stopnia). Szczegółowe informacje można uzyskać w Centrum Studiów Podyplomowych WSZiA w Zamościu, ul. Akademicka 4, pok. 4, tel. 84 677-67-31, 84 677-67-13. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze
monografie

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy ANALFABETYZM funkcjonalny jako jeden z czynników wykluczenia społecznego Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2015/2