Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na G+
WSZiA
G+
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

LoL Turniej Otwarcia - zwycięzcy

Gratulujemy najlepszym z najlepszych - uczestnikom Turnieju Otwarcia Ligi League of Legends w Zamościu, które miało miejsce na terenie Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji, 29-31 sierpnia br.
Miejsce 1: team INFRACTION
Miejsce 2: TimŁukaszaBezŁukasza
Miejsce 3: It's my lucky day
Miejsce 4: KB Bullets

Przeczytaj więcej »
 

Zmarł Profesor Stanisław Paszczyński

Z głębokim smutkiem informujemy, że 29 sierpnia br., odszedł prof. nadzw. dr hab. inż. Stanisław Paszczyński, były Rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie a nasz wykładowca, informatyk - Wspaniały Człowiek i Przyjaciel.

Przeczytaj więcej »
 

MATURA 2015

Kursy maturalne – Bądź gotowy na zmiany! 12 zł za godzinę 120 godzin zajęć 12 osób w grupie Zapisy do 15 września. Dowiedz się więcej! http://matura.wszia.edu.pl

Przeczytaj więcej »
 

XVI Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji w Zamościu

100 najwybitniejszych specjalistów europejskiej rehabilitacji i wielu gości światowej nauki odwiedzi Zamość podczas XVI Sympozjum Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji w Zamościu w dniach 11-13 września br.  

Przeczytaj więcej »
 

JESTEŚ OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ ZAPYTAJ O STUDIA!

 0 zł czesnego (dofinansowanie z PCPR) 0 zł kosztów dojazdu 0 zł kosztów noclegu 0 barier do pokonania czyli Akademia w chmurze – jedyne w Polsce takie przedsięwzięcie, które umożliwia dogodne warunki nauki na Twoich zasadach!

Przeczytaj więcej »
 

PIELĘGNIARKA - ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ

W Polsce nie ma wymiany pokoleniowej zarówno wśród pielęgniarek jak i położnych. Więcej osób odchodzi z zawodu (po nabyciu praw emerytalnych), niż go podejmuje. Zachęcamy do przeczytania rozmowy z Danutą Kusiak, przewodniczącą Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Zamościu.

Gdyby cofnęła Pani czas i miał ponownie wybrać zawód. Zostałaby by Pani pielęgniarką?


Decyzję o podjęciu nauki w liceum medycznym podjęłam w ósmej klasie szkoły podstawowej. Myślałam również o zawodzie policjantki, jednak pielęgniarstwo wzięło górę. Po 35 latach pracy nie żałuję podjętej decyzji.

Przeczytaj więcej »
 

MYŚLENIE MA PRZYSZOŚĆ

Marcin Tchórz, absolwent informatyki i ekonometrii pracuje obecnie jako transport logistic manager w firmie Air Products. Mieszka na przedmieściach Dublina. Na pytanie czy osiągnął sukces? Żartuje, że nie zarobił jeszcze pierwszego miliona euro. Jego sukcesem jest szczęśliwa rodzina. Żona Dominika, również absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu na kierunku administracja. Dwójka dzieci – 6 - letnia Sonia i 1,5 - roczny Aron.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowsze
Nasze Forum

Najnowsze
publikacje

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Nasze Forum nr 55 Zamojskie Studai i Materiały. Seria Pedagogika Tom XV Zeszyt 1 Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2014/2