Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Trzy studentki WSZiA wśród najlepszych

W miniony wtorek, 24 maja w Lublinie, wręczone zostały Studenckie Stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego studentom osiągającym wybitne wyniki w nauce. Wyróżnionym nagrody wręczali Marszałek Sławomir Sosnowski oraz Wicemarszałek Krzysztof Grabczuk. Wzorem lat ubiegłych, wśród wyróżnionych nie zabrakło studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. W tym roku stypendia otrzymały 3 studentki naszej uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Nowy numer kwartalnika Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru kwartalnika: Baro­metr Regionalny. Analizy i Prognozy. Nowy numer porusza m.in. tematykę podejścia do innowacji w Polsce i Europie, uwarunko­wań rozwoju regionalnego, modeli biznesu regionalnego jak i przedsta­wia przykłady zarządzania rozwojem lokalnym. Czasopismo naukowe Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy znajduje się w wy­kazie czasopism punktowanych MNiSW (14 pkt.).

Przeczytaj więcej »
 

Absolwenci WSZiA bardzo dobrze odnajdują się na rynku pracy

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprezentowało pierwsze wyniki badań prowadzonych w ramach ogólnopolskiego systemu monitorowania ekonomicznych losów absolwentów szkół wyższych. Badania uznawane są za priorytet w podwyższaniu jakości kształcenia oraz dostosowywaniu oferty edukacyjnej do wymogów współczesnego rynku pracy. Z przyjemnością informujemy, że wartości wskaźników charakteryzujących absolwentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji są najlepsze wśród absolwentów zamojskich uczelni, należą także do czołówki wśród absolwentów wszystkich uczelni z województwa lubelskiego.

Przeczytaj więcej »
 

Praca socjalna w systemie funkcjonowania ośrodków opieki społecznej

Praca socjalna w systemie funkcjonowania ośrodków opieki społecznej to nowy kierunek studiów podyplomowych w ofercie Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji. I edycja studiów na tym kierunku rozpoczęła się 7 maja br. Kolejny zjazd planowany jest w dniach 21-22 maja br. Jeszcze możesz dołączyć do grupy słuchaczy! Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj więcej »
 

Trwa rekrutacja na rok akademicki 2016/2017

Zastanawiasz się nad wyborem ciekawego kierunku studiów, który w przyszłości zapewni Ci dobry start na rynku pracy? Może realizujesz się już zawodowo, ale chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej uczelni. W nowym roku akademickim zapraszamy na kierunki: administracja, fizjoterapia oraz informatyka. Na zainteresowanych czeka również wiele kierunków studiów podyplomowych, w tym realizowanych online w ramach programu "Akademia w chmurze".

Przeczytaj więcej »
 

Wykład "Informacja gospodarcza przewagą konkurencyjną firm"

Wymiana informacji gospodarczych, ryzyko w działalności gospodarczej, ocena wiarygodności finansowej osób fizycznych i przedsiębiorców to tylko niektóre z zagadnień poruszanych podczas kolejnego wykładu otwartego z serii "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", który odbył się dnia 10 maja 2016 r. w ramach realizacji programu współpracy naszej uczelni z firmami sektora bankowego.

Przeczytaj więcej »
 

Erasmus+ relacja studenta z wizyty w AIBU w Turcji

Pan Tomasz Masztalewicz, student trzeciego roku fizjo­terapii wrócił właśnie z dwumiesięcznych praktyk z Turcji. Zapraszamy do przeczytania jego relacji z tego wyjazdu.
Decyzję o wyjeździe do Turcji podjąłem dość spontanicznie, i okazało się to później strzałem w dziesiątkę. Program Erasmus+ stworzył mi znakomite warunki do podszlifowania języka obcego i poszerzenia wiedzy w ramach studiowanego kierunku.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Zamojskie Studia i Materiały Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2015/2