Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

KURSY DLA MATURZYSTÓW

Chcesz mieć pewność, że potrafisz zdać maturę? Przyjdź, zapisz się na kurs. Swój cel osiągniesz bez zbędnego wysiłku z pomocą profesjonalistów – pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu młodzieży do matury. ZAPRASZAMY!

Przeczytaj więcej »
 

Nowe kierunki w ofercie studiów podyplomowych!

Do 30 września br. trwa rekrutacja na studia podyplomowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych przygotowaną na rok akademicki 2015/2016, w tym z nowościami: Administracja stanu cywilnego – studia adresowane są przede wszystkim do pracowników urzędów stanu cywilnego, urzędników i pracowników administracji publicznej (rządowej i samorządowej) pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, a także do wszystkich osób zainteresowanych tematyką administracji, Fizjoterapia geriatryczna/rehabilitacja lecznicza osób starszych w warunkach domowych – studia adresowane są do absolwentów kierunku fizjoterapia lub równorzędnych w świetle prawa zainteresowanych zdobyciem i pogłębieniem wiedzy oraz umiejętności w zakresie zawodowych i prawno-organizacyjnych aspektów rehabilitacji leczniczej osób starszych i w warunkach domowych. Studia adresowane są także do osób prowadzących lub zamierzających prowadzić własną działalność gospodarczą w zakresie rehabilitacji leczniczej.

Przeczytaj więcej »
 

Pierwsze decyzje o uruchomieniu nowych edycji studiów podyplomowych!

W drugiej połowie października rozpoczynamy zajęcia na następujących kierunkach studiów podyplomowych: Edukacja wczesnoszkolna, Informatyka dla nauczycieli, Informatyka użytkowa, Pedagogika przedszkolna, Podyplomowe studia pedagogiczne, Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Kolejne decyzje o uruchamianiu nowych edycji studiów podyplomowych już wkrótce. Osoby, które chcą dołączyć do grona Słuchaczy studiów podyplomowych mogą jeszcze składać dokumenty. Rekrutacja trwa do 30 września br. Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj więcej »
 

Stypendia na semestr zimowy 2015/2016

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi stypendiów w semestrze zimowym 2015/2016. Informujemy, że wszystkie wnioski można składać w kwesturze (pokój nr 17, Akademicka 4, I piętro) w terminie od 1 września 2015 r. do 15 października 2015 r.

Przeczytaj więcej »
 

Trwa rekrutacja na rok akademicki 2015/2016

Zastanawiasz się nad wyborem ciekawego kierunku studiów, który w przyszłości zapewni Ci dobry start na rynku pracy? Może realizujesz się już zawodowo, ale chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej uczelni. W nowym roku akademickim zapraszamy na kierunki: administracja, budownictwo, fizjoterapia oraz pielęgniarstwo pomostowe. Na zainteresowanych czeka również wiele kierunków studiów podyplomowych, w tym realizowanych online w ramach programu "Akademia w chmurze".

Przeczytaj więcej »
 

Tańsze kształcenie podyplomowe!

Złóż komplet dokumentów do 15 września br. i uzyskaj zniżkę w opłacie czesnego na następujących kierunkach studiów podyplomowych: Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy – zniżka w wysokości 300 zł, Oligofrenopedagogika dla absolwentów kursu kwalifikacyjnego – zniżka w wysokości 165 zł (15 %).
 

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze
monografie

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy ANALFABETYZM funkcjonalny jako jeden z czynników wykluczenia społecznego Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2015/2