Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Zapraszamy absolwentów i studentów fizjoterapii i pielęgniarstwa na spotkanie w sprawie oferty pracy

Biuro Karier WSZiA w Zamościu zaprasza w dniu 30 maja 2015 r. na spotkanie informacyjne z przedstawicielką firmy IPF Medical z Poznania. Spotkanie dotyczyć będzie możliwości podjęcia pracy przez fizjoterapeutów, pielęgniarki i opiekunów medycznych we Francji i Niemczech.

Przeczytaj więcej »
 

Odnowa biologiczna z elementami fizjoterapii – studia podyplomowe dla fizjoterapeutów w semestrze letnim 2014/2015!

Jeszcze w czerwcu br. rozpoczną się studia podyplomowe z zakresu odnowy biologicznej z elementami fizjoterapii. Studia adresowane są do absolwentów kierunku fizjoterapia (studia I i II stopnia). Szczegółowe informacje można uzyskać w Centrum Studiów Podyplomowych WSZiA w Zamościu, ul. Akademicka 4, pok. 4, tel. 84 677-67-31, 84 677-67-13. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przeczytaj więcej »
 

Zaproszenie na Uroczystą Graduację

Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów na uroczystość wręczenia dyplomów, która odbędzie się w obecności władz uczelni oraz zaproszonych gości w dniu 12 czerwca br. o godz. 17.00 w sali S02 Gmachu Collegium Novum, przy ul. Sienkiewicza 22a.

Przeczytaj więcej »
 

Cała prawda o systemie ubezpieczeń społecznych

W dniu 23 maja 2015 r. na uczelni odbył się wykład otwarty zatytułowany "Cała prawda o tym co ZUS robi z Twoimi pieniędzmi" prowadzony przez ekspertów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Spotkanie odbyło się w ramach programu "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", którego uczestnikiem jest WSZiA w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Stypendystki Marszałka

Trzy studentki naszej uczelni: Magdalena Kowal (z kierunku administracja) oraz Małgorzata MroczekAleksandra Ochota (z kierunku fizjoterapia) otrzymały Studenckie Stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego. Stypendia przyznawane są studentom osiągającym wybitne wyniki w nauce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Przeczytaj więcej »
 

Tufy zeolitowe: galeria zdjęć z konferencji naukowej

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z międzynarodowej konferencji naukowej pt. „Tufy zeolitowe szansą rozwoju polsko-ukraińskiego obszaru transgranicznego”, która zorganizowana została w dniach 21-22 maja 2015 r. przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Praktyki studenckie w administracji nie tylko dla administratywistów

Praktyki studenckie w administracji rządowej w 2015 r.” to tytuł konferencji, która odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie - 14 maja br. Naszą uczelnię reprezentowała, odpowiedzialna za realizację praktyk w WSZiA Pani Zofia Kiełbińska - Ryń.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze
monografie

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Computational Intelligence, Medicine and Biology Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2015/1