Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Inauguracja roku akademickiego 2016/17

Zapraszamy wszystkich studentów, a w szczególności kandydatów rozpoczynających studia na pierwszym semestrze roku akademickiego 2016/17 na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się w dniu 7 października br. (piątek) o godz. 16-tej w budynku Collegium Novum uczelni przy ulicy Sienkiewicza 22a w sali 105.

 

Harmonogramy zajęć dla studentów pierwszego roku

Studenci pierwszego roku proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem zajęć. Studentom starszych roczników przypominamy, że aktalny harmonogram publikowany jest zawsze na Portalu Informacyjno-Edukacyjnym oraz w Wirtualnej Uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Informacja dla kandydatów na studia

Uprzejmie informujemy, że w roku akademickim 2016/2017 uruchomione zostaną kierunki administracja oraz fizjoterapia. Kandydaci, którzy złożyli komplet dokumentów na ww. kierunki oraz uregulowali formal­ności rekrutacyjne zostali przyjęci na studia. Osoby zainte­resowane dołączeniem do grona studentów zapraszamy do punktu rekrutacyjnego – rekrutacja nadal trwa!

Przeczytaj więcej »
 

Studiuj bezpłatnie na studiach podyplomowych!

Skorzystaj z DOFINANSOWANIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH z Krajowego Funduszu Szkoleniowego! Nowe zasady przyznawania dofinansowania dają możliwość ubiegania się o wsparcie większej grupie osób (m.in. zniesiona została bariera wiekowa 45+).

Przeczytaj więcej »
 

Stypendia na semestr zimowy 2016/2017

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat stypendiów w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017. Wnioski o przyznanie stypendium będzie można składać w Kwesturze (pok.17) w terminie: od 1 września 2016 r. do 15 października 2016 r. (od poniedziałku do piątku, dodatkowo 8 i 15 października – sobota).

Przeczytaj więcej »
 

Trwa rekrutacja na rok akademicki 2016/2017

Zastanawiasz się nad wyborem ciekawego kierunku studiów, który w przyszłości zapewni Ci dobry start na rynku pracy? Może realizujesz się już zawodowo, ale chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej uczelni. W nowym roku akademickim zapraszamy na kierunki: administracja, fizjoterapia oraz informatyka. Na zainteresowanych czeka również wiele kierunków studiów podyplomowych, w tym realizowanych online w ramach programu "Akademia w chmurze".

Przeczytaj więcej »
 

Dlaczego warto studiować fizjoterapię?

Rosnąca liczba seniorów i dające się dostrzec coraz większe zainteresowanie aktywnym trybem życia sprawiają, że z każdym rokiem wzrasta zapotrzebowanie na fizjoterapeutów. Jeżeli chcesz zdobyć wszechstronną wiedzę z zakresu nauk medycznych, mieć konkretny zawód i dużo satysfakcji z codziennej pracy z pacjentami, fizjoterapia jest kierunkiem właśnie dla Ciebie! Działająca przy naszej uczelni Zamojska Klinika Rehabilitacji jest świetnym miejscem praktyk i zdobywania doświadczenia zawodowego dla studentów fizjoterapii już od pierwszego roku nauki. Zapraszamy na studia!

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Zamojskie Studia i Materiały Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2016/2
 
TELC

partner ZUS Współpraca partnerska