Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Harmonogram pracy CSP w czasie wakacji

W związku z zakończeniem realizacji zajęć dydaktycznych w ramach studiów pody­plo­mo­wych w semestrze letnim 2016/17, Centrum Studiów Podyplomowych od dnia 24 czerwca br. zawiesza dyżury sobotnio - niedzielne. W okresie wakacji CSP pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.  Dyżury sobotnio - niedzielne zostaną wznowione od października br.

 

Uroczyste zakończenie studiów podyplomowych – 1 lipca 2017 r.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie studiów podyplomowych. Uroczystość z udziałem władz Uczelni odbędzie się dnia 1 lipca br. o godz. 12.00 w Browarze Zamojskim przy ul. Sienkiewicza 22 w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych

W IX edycji konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych: „Moja wieś w Unii Europejskiej – wczoraj, dziś i jutro”  komisja konkursowa przyznała 2 nagrody główne oraz 18 wyróżnień.  Dla laureatów przygotowano wiele cennych nagród, w tym  m.in. tablety dla zwycięzców.

Przeczytaj więcej »
 

Nowy numer kwartalnika „Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy”

Zapraszamy do lektury nowego numeru kwartalnika  „Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy”. Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 18 grudnia 2015 roku, za opublikowany w kwartalniku „Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy” artykuł naukowy, jest przyznawanych 14 punktów. Kwartalnik  poświęcony jest teoretycznym i empirycznym pracom z zakresu ilościowych badań regionalnych, a zwłaszcza analiz i prognoz rozwoju gospodarczego oraz ocen koniunktury gospodarczej, przedsiębiorczości, innowacji, kapitału intelektualnego, rynku pracy na poziomie regionalnym a także współpracy międzyregionalnej i transgranicznej.

Przeczytaj więcej »
 

Studentka z Yeditepe University

W Zamojskiej Klinice Rehabilitacji praktykę w ramach programu Erasmus+ rozpoczęła Burcu Kaya, studentka trzeciego roku fizjoterapii i rehabilitacji z Yeditepe University w Turcji. Praktyka realizowana jest w ramach programu Erasmus+ i potrwa do sierpnia br.

Przeczytaj więcej »
 

Fotogaleria z uroczystej graduacji

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości wręczenia dyplomów, która odbyła się w dniu 26 maja br. w gmachu Uczelni przy ul. Akademickiej 4 w Zamościu. Absolwentom dziękujemy za wybór naszej uczelni i życzymy samych sukcesów!

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsza
publikacja książkowa

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Koncepcja nowej retoryki prawniczej Zamojskie Studia i Materiały
 
TELC

partner ZUS Współpraca partnerska