Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Trwa rekrutacja na rok akademicki 2015/2016

Zastanawiasz się nad wyborem ciekawego kierunku studiów, który w przyszłości zapewni Ci dobry start na rynku pracy? Może realizujesz się już zawodowo, ale chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej uczelni. W nowym roku akademickim zapraszamy na kierunki: administracja, budownictwo, fizjoterapia oraz pielęgniarstwo pomostowe. Na zainteresowanych czeka również wiele kierunków studiów podyplomowych, w tym realizowanych online w ramach programu "Akademia w chmurze".

Przeczytaj więcej »
 

Poprawiasz maturę z WOS - skorzystaj z bezpłatnych konsultacji eksperta

Maturzystów przygotowujących się do egzaminu poprawkowego z wiedzy o społeczeństwie (WOS) uprzejmie zapraszamy na nieodpłatne konsultacje z tego przedmiotu. Uczestnicy konsultacji uzyskają niezbędne ukierunkowanie pomocne zarówno na egzaminie maturalnym, jak również wskazówki ułatwiające studiowanie na kierunkach administracyjno-prawnych wyższych uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Doradztwo zawodowe - nowy kierunek studiów podyplomowych

Doradztwo zawodowe to nowy kierunek studiów podyplomowych w ofercie uczelni skierowany do nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem studiów jest przekazanie słuchaczom specjalistycznej wiedzy z zakresu doradztwa zawodowego i planowania kariery. Absolwenci studiów uzyskają kwalifikacje do pełnienia funkcji doradcy zawodowego w szkołach oraz placówkach oświatowych.

Przeczytaj więcej »
 

Applications of Computational Intelligence in Biomedical Technology

W czerwcu br. w wydawnictwie Springer w ramach serii Studies in Computational Intelligence ukazała się monografia Applications of Computational Intelligence in Biomedical Technology pod redakcją Krzysztofa Pancerza (Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu) oraz Eleny Zaitsevej (University of Zilina), Radima Brisa (Technical University of Ostrava) oraz Jaroslava Majernika (Pavol Jozef Safarik University). Monografia przedstawia najnowsze wyniki i wybrane zastosowania inteligencji obliczeniowej w biomedycynie. W międzynarodowym gronie autorów rozdziałów w monografii znaleźli się między innymi pracownicy naukowo-dydaktyczni naszej uczelni Krzysztof Pancerz i Andrzej Burda oraz studentka II roku informatyki Olga Mich.  

Przeczytaj więcej »
 

Obsługa studentów w okresie wakacji

Prosimy o zapoznanie się z godzinami pracy komórek uczelni związanych z obsługą studentów w okresie wakacji.

Przeczytaj więcej »
 

Awans w Rankingu Perspektyw!

Miło nam poinformować, że w najnowszym Rankingu Niepublicznych Uczelni Magisterskich PERSPEKTYWY 2015 nasza uczelnia zajęła 30. miejsce w kraju, co oznacza skok aż o 8 pozycji w stosunku do roku poprzedniego i najlepszy wynik w ciągu ostatnich pięciu lat. Warto zaznaczyć, że w województwie lubelskim jesteśmy jedną spośród dwóch uczelni spełniających rygorystyczne kryteria rankingu.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze
monografie

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy ANALFABETYZM funkcjonalny jako jeden z czynników wykluczenia społecznego Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2015/2