Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

III edycja Konkursu Etyka w Finansach - Nagroda Robina Cosgrove

Komisja Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich organizuje III edycję Konkursu Etyka w Finansach – Nagroda Robina Cosgrove. Konkurs kierowany jest do młodych profesjonalistów oraz środowiska akademickiego, w tym studentów i pracowników naukowych. Nagrody w Konkursie to nagrody finansowe.
W tej edycji konkursu pula nagród sięga 26 000 zł.

Przeczytaj więcej »
 

Polityka społeczna i zdrowotna oraz prawo medyczne – teoria i praktyka

Zapraszamy na nowy kierunek studiów podyplomowych pt.: Polityka społeczna i zdrowotna oraz prawo medyczne – teoria i praktyka.  Celem studiów na tym kierunku jest profesjonalne przygotowanie słuchaczy do efektywnego i racjonalnego działania w zmieniającym się systemie opieki zdrowotnej.

Przeczytaj więcej »
 

Dwie studentki fizjoterapii zdobyły stypendium Ministra

Aleksandra Ochota i Małgorzata Mroczek, studentki fizjoterapii w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu otrzymały stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za szczególne osiągnięcia w nauce. Stypendium jest przyznawane na rok i wynosi 14 tys. zł. Nasze studentki znalazły się w gronie 926 innych stypendystów z uczelni z całego kraju i jako jedyne z uczelni zamojskich.

Przeczytaj więcej »
 

Zarządzanie ryzykiem Nowość!

Zapraszamy na studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie ryzykiem. Studia kierowane są do osób, które zamierzają pełnić funkcję specjalisty ds. ryzyka lub menedżera ryzyka oraz osób odpowiedzialnych za zarządzanie zagrożeniami pojawiającymi się w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa.

Przeczytaj więcej »
 

Akademickie Rekolekcje Adwentowe

Ks. Jerzy Frankiewicz, duszpasterz akademicki zaprasza studentów i pracowników naszej uczelni na Akademickie Rekolekcje Adwentowe, które odbędą się 17 i 18 grudnia br. o godz. 17.00 w Kościele św. Katarzyny w Zamościu przy Placu Jana Jaroszewicza 1.         

Przeczytaj więcej »
 

Najlepszy nauczyciel 2014

Najlepszymi nauczycielami w Konkursie "Kroniki Tygodnia" zostali: Jolanta Śmigoń z Przedszkola nr 5 w Zamościu, Elżbieta Nowosad ze Szkoły Podstawowej w Łabuniach oraz Krzysztof Hadło z Zespołu Szkół Katolickich w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze Zamojskie
Studia i Materiały

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Zamojskie Studai i Materiały. Seria Pedagogika Tom XV Zeszyt 1 Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2014/3