Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

BIARI- Brown International Advanced Research Institutes

Bank Zachodni WBK w ramach programu Santander Universidades, do którego należy także nasza Uczelnia, zaprasza wszystkich rozpoczynających swoją karierę zawodową.

Przeczytaj więcej »
 

DWA WYMAZY & DO BAZY!

W studentach drzemie wielka siła i chęć pomagania potrzebującym pacjentom. Właśnie dlatego rusza kolejna, czwarta edycja projektu studenckiego mającego na celu rejestrację potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych w polskich uczelniach. Do Wyższej Szkoły Zarzadzania i Administracji w Zamościu zapraszamy 26 i 27 listopada w godz. 11-18 do sali A5 w Collegium Maius przy Akademickiej 4. 
 

Przeczytaj więcej »
 

INTERSTUDENT 2014

Szukamy "ambasadorów" wśród studentów zagranicznych. Konkurs INTERSTUDENT kierowany jest do studentów zagranicznych studiujących w polskich uczelniach. Kandydatów do konkursu zgłaszać mogą ich profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, koleżanki i koledzy. INTERSTUDENCI 2014 otrzymają atrakcyjne nagrody.  

Przeczytaj więcej »
 

DEBIUT - konkurs literacki dla młodych twórców

Zamojski Dom Kultury ogłasza „DEBIUT” - konkurs literacki dla młodych autorów piszących wiersze lub prozę.  Tematyka prac konkursowych (do wyboru): - trzy wiersze, - proza, o objętości do trzech stron maszynopisu, - tomikowy zestaw 20 wierszy. Ponadto wszystkie osoby zainteresowane zachęcamy, by zrealizowały -  klip literacki - czterominutowy film nakręcony na podstawie wybranego tekstu literackiego.
Tematyka prac konkursowych jest dowolna. Termin nadsyłania prac – do końca 2014 r.  

Przeczytaj więcej »
 

Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz prawo pracy

Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz prawo pracy to kolejny kierunek studiów podyplomowych uruchamianych w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015. Pierwsze zajęcia w ramach trzeciej edycji studiów odbędą się w dniach 29-30 listopada br. Serdecznie zapraszamy!​

Przeczytaj więcej »
 

Kurs językowy z gwarancją pracy w Wielkiej Brytanii

Kończysz studia na kierunku fizjoterapii i zamierzasz pracować za granicą ta oferta jest dla Ciebie! Kurs prowadzą doświadczeni lektorzy języka angielskiego. W czasie 8 miesięcznego szkolenia przewidziane są próbne rozmowy kwalifikacyjne z agencją zatrudnienia w Wielkiej Brytanii. Do prowadzenia zajęć zaangażowani będą także native speakerzy.
NASZA OFERTA
- 12 zł za godzinę
- 12 osób w grupie
- 120 godzin intensywnego kursu językowego przygotowującego do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą w Wielkiej Brytanii.
 

Przeczytaj więcej »
 

Studia podyplomowe „Zarządzanie projektami” – start 29 listopada 2014 r.

Serdecznie zapraszamy na studia na nowym kierunku studiów podyplomowych pt. "Zarządzanie projektami". Pierwszy zjazd planowany jest na 29 listopada br. Do udziału w studiach zapraszamy m.n. kadrę kierowniczą nadzorującą realizację projektów, koordynatorów oraz członków zespołów projektowych.
Rekrutacja trwa!

Przeczytaj więcej »
 

Fotogaleria z graduacji

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z uroczystej graduacji, która odbyła się w miniony piątek, 21 listopada br. w budynku Collegium Novum naszej uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Narodowe Święto Niepodległości

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu uczestniczyła w obchodach 96. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Delegacja w składzie: rektor dr inż. Krzysztof Pancerz, dziekan Wydziału Zarządzania i Administracji dr inż. Andrzej Burda, dziekan Wydziału Fizjoterapii i Pedagogiki dr Janusz Skwarek wraz ze studentami złożyli wiązankę przy tablicy upamiętniającej pobyt marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze Zamojskie
Studia i Materiały

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Zamojskie Studai i Materiały. Seria Pedagogika Tom XV Zeszyt 1 Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2014/3