Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Dlaczego warto studiować fizjoterapię?

Rosnąca liczba seniorów i dające się dostrzec coraz większe zainteresowanie aktywnym trybem życia sprawiają, że z każdym rokiem wzrasta zapotrzebowanie na fizjoterapeutów. Jeżeli chcesz zdobyć wszechstronną wiedzę z zakresu nauk medycznych, mieć konkretny zawód i dużo satysfakcji z codziennej pracy z pacjentami, fizjoterapia jest kierunkiem właśnie dla Ciebie! Działająca przy naszej uczelni Zamojska Klinika Rehabilitacji jest świetnym miejscem praktyk i zdobywania doświadczenia zawodowego dla studentów fizjoterapii już od pierwszego roku nauki. Zapraszamy na studia!

Przeczytaj więcej »
 

Informatyka – kierunek gwarantujący wysokie wynagrodzenie

W najnowszym Tygodniku Zamojskim ukazał się ciekawy artykuł reda­ktor Anny Rudy pt. „Kto ile zarabia”. Autorka opierając się o różne źródła danych analizuje w wielu przekrojach wysokość osiąganego wynagrodzenia. Jeśli stoisz przed wyborem studiów przeczytaj koniecznie ten artykuł. Być może zachęci Cię do wyboru informatyki – kierunku po którym znajdziesz się wśród naj­lepiej opłacanych specjalistów w kraju.

Przeczytaj więcej »
 

Trwa rekrutacja na rok akademicki 2016/2017

Zastanawiasz się nad wyborem ciekawego kierunku studiów, który w przyszłości zapewni Ci dobry start na rynku pracy? Może realizujesz się już zawodowo, ale chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej uczelni. W nowym roku akademickim zapraszamy na kierunki: administracja, fizjoterapia oraz informatyka. Na zainteresowanych czeka również wiele kierunków studiów podyplomowych, w tym realizowanych online w ramach programu "Akademia w chmurze".

Przeczytaj więcej »
 

Administracja europejska - praktyczna wiedza i umiejętności

Chcesz wiedzieć jak pozyskiwać środki z UE, jak projektować, wdrażać i realizować projekty unijne? Dzięki specjalności Administracja europejska będziesz przygotowany do pracy w instytucjach w Polsce i Unii Europejskiej. W trakcie studiów posiądziesz wiedzę o źródłach prawa polskiego i unijnego oraz o ich podstawowych instytucjach prawnych. Zapoznasz się również z problemami współpracy transgranicznej, w szczególności Polski i Ukrainy.

Przeczytaj więcej »
 

Studia podyplomowe - fotogaleria z graduacji

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego za­koń­czenia studiów podyplomowych realizowanych w roku akademickim 2015/2016, które miało miejsce w dniu 2 lipca br. w Browarze Zamojskim przy ul. Sienkiewicza 22 w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Praktyki zagraniczne Erasmus+

Na dwumiesięczne letnie praktyki do działającej przy naszej uczelni Zamojskiej Kliniki Rehabilitacji przyjechało troje studentów z Turcji: Buket Ezgi Ekicier z Karabuk University oraz Ayşen Canan i Suleyman Faruk Pay z Halic University w Stambule.

Przeczytaj więcej »
 

Dlaczego warto studiować informatykę?

Interesujesz się programowaniem, bezpieczeństwem teleinfor­matycznym lub grafiką komputerową? W przyszłości chcesz współtworzyć świat nowoczesnych technologii, pracować przy dronach, drukarkach 3D lub samochodach autonomicznych? Już dzisiaj w branżach związanych z informatyką brakuje wykwali­fikowanych pracowników, z tego wynikają także wysokie wyna­grodzenia specjalistów. Sprawdź z jakich jeszcze powodów warto zainteresować się studiami inżynierskimi na kierunku informatyka w naszej uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Ustawa o zawodzie fizjoterapeuty 31 maja weszła w życie!

Jakie korzyści przynosi ustawa o zawodzie fizjoterapeuty, która właśnie weszła w życie? – pytamy dr n. o zdr. Martę Wolanin, fizjoterapeutę pracującą w Katedrze Fizjoterapii Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Zamojskiej Klinice Rehabilitacji WSZiA w Zamościu, specjalizującą się w fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Przeczytaj więcej »
 

Trzy studentki WSZiA wśród najlepszych

W miniony wtorek, 24 maja w Lublinie, wręczone zostały Studenckie Stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego studentom osiągającym wybitne wyniki w nauce. Wyróżnionym nagrody wręczali Marszałek Sławomir Sosnowski oraz Wicemarszałek Krzysztof Grabczuk. Wzorem lat ubiegłych, wśród wyróżnionych nie zabrakło studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. W tym roku stypendia otrzymały 3 studentki naszej uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Zamojskie Studia i Materiały Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2015/2
 
TELC

partner ZUS Współpraca partnerska