Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Tufy zeolitowe: galeria zdjęć z konferencji naukowej

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z międzynarodowej konferencji naukowej pt. „Tufy zeolitowe szansą rozwoju polsko-ukraińskiego obszaru transgranicznego”, która zorganizowana została w dniach 21-22 maja 2015 r. przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Praktyki studenckie w administracji nie tylko dla administratywistów

Praktyki studenckie w administracji rządowej w 2015 r.” to tytuł konferencji, która odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie - 14 maja br. Naszą uczelnię reprezentowała, odpowiedzialna za realizację praktyk w WSZiA Pani Zofia Kiełbińska - Ryń.

Przeczytaj więcej »
 

Konferencja Studenckich Kół Naukowych

29 maja 2015 roku odbędzie się XV Międzyuczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych, organizowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Centrum Informacji Europejskiej „Europe Direct”. Tematem przewodnim tej sesji będzie hasło „Obywatele - Gospodarka - Rozwój”.

Przeczytaj więcej »
 

Uczestniczyliśmy w „VI Dniach motoryzacji” organizowanych przez zamojski „MECHANIK”

W piątek, 15 maja br. na placu szkolnym ZSP Nr 2 w Zamościu można było zobaczyć ciekawe pokazy (m.in. akcję ratowniczą z zasto­sowaniem ciężkiego sprzętu) oraz przeróżne maszyny i pojazdy (jeżdżące, pływające jak i latające). Ponadto każdy mógł spróbować swoich sił na symulatorze jazdy i w licznych konkursach. Nasza uczelnia brała czynny udział w tym wydarzeniu.

Przeczytaj więcej »
 

Computational Intelligence, Medicine and Biology

W kwietniu br. w wydawnictwie Springer ukazała się monografia "Computational Intelligence, Medicine and Biology: Selected Links" pod redakcją Krzysztofa Pancerza (Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu) oraz Eleny Zaitseva z Uniwersytetu w Zilinie na Słowacji. Monografia omawia interesujące zagadnienia dotyczące wybranych powiązań oraz możliwości zastosowań metod inteligencji obliczeniowej w problemach klasyfikacji i analizy danych, analizy niezawodności oraz modelowania systemów w takich obszarach jak medycyna, ochrona zdrowia, biomechanika i biologia. W międzynarodowym gronie autorów rozdziałów w monografii znaleźli się między innymi pracownicy naukowi oraz dydaktyczni naszej uczelni, Andrzej Burda, Zbigniew Omiotek oraz Krzysztof Pancerz prezentujący wyniki badań naukowych w obszarze wykorzystania narzędzi inteligencji obliczeniowej w medycynie i ochronie zdrowia. ​

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze
monografie

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Computational Intelligence, Medicine and Biology Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2015/1