Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Sienkiewicza 22, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Infor-
macji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Praktyki i szkolenia w programie Erasmus+

Zapraszamy studentów i pracowników naszej uczelni zainteresowanych wyjazdami na praktyki lub szkolenia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ do składnia aplikacji. Szczegółowe informacje o programie Erasmus+, zasady rekrutacji oraz wymagania stawiane kandydatom znajdują się w zakładce: Współpraca międzynarodowa i Erasmus+.

Przeczytaj więcej »
 

Kolejny kierunek studiów podyplomowych rozpoczyna zajęcia

W dniach 23-24 listopada 2019 r. rozpoczynają się zajęcia na studiach podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy. Rekrutacja jeszcze trwa. Osoby zainteresowane mogą się zarejestrować elektronicznie. Zapraszamy.

Przeczytaj więcej »
 

Zapraszamy na studia podyplomowe w roku akademickim 2019/2020

W dniach 26-27 października 2019 r. rozpoczynają się zajęcia na studiach podyplomowych Rachunkowość oraz Kadry i płace. Osoby zainteresowane mogą jeszcze dołączyć do grup. Trwa rekrutacja na kolejne kierunki studiów podyplomowych: Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, Zarządzanie oświatą, Prawo samorządu terytorialnego i administracji. Zapraszamy.

Przeczytaj więcej »
 

Stypendia w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat procedury ubiegania się o stypendia w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020. Wnioski o przyznanie stypendium będzie można składać w Kwesturze (pok. 106) w terminie od 14 do 25 października.

Przeczytaj więcej »
 

Queen Silvia Nursing Award 2019

Konkurs ma na celu promocję zawodu pielęgniarskiego i mogą brać w nim udział studenci pielęgniarstwa oraz osoby będące w trakcie specjalizacji pielęgniarskiej. Uczestnicy mają za zadanie zgłoszenie innowacyjnego pomysłu m.in. na rozwój opieki nad osobami starszymi i cierpiącymi na demencję. Nie czekaj, prześlij swój pomysł już dziś!

Przeczytaj więcej »
 

Podział na grupy / harmonogramy

Studentów pierwszego semestru studiów prosimy o zapoznanie się z przypisanym numerem albumu i podziałem na grupy. Jednocześnie informujemy, że korzystając z podanego numeru albumu (login) oraz hasła (które domyślnie jest ustawione na numer PESEL studenta) mogą Państwo zalogować się do Portalu Informacyjno-Edukacyjnego uczelni, gdzie znajdą Państwo aktualny plan zajęć oraz komunikaty związane z życiem uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsza
publikacja książkowa

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Koncepcja nowej retoryki prawniczej Zamojskie Studia i Materiały