Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Fizjoterapia SUM - informacje o pierwszym zjeździe

W związku z uruchomieniem pierwszego semestru studiów magi­sterskich uzupełniających na kierunku fizjoterapia infor­mujemy, że pierwszy zjazd na tym kierunku odbędzie się w dniach 25-26 marca 2017 roku. Szczegółowy harmonogram zajęć jest już dostępny na Portalu Informacyjno-Edukacyjnym uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

ZUS dla studenta, czyli ubezpieczenia społeczne w praktyce

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Związek Banków Polskich mają przyjemność zaprosić w dniach 24 i 26 marca 2017 r. na kolejny wykład otwarty z serii "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem". Tym razem tematyka wykładu związana będzie z praktyczną wiedzą o ubezpieczeniach społecznych i zagadnieniami szczególnie przydatnymi dla studentów.

Przeczytaj więcej »
 

Pielęgniarstwo pomostowe – termin pierwszego zjazdu

Informujemy, że pierwszy zjazd na kierunku pielęgniarstwo pomostowe planowany jest w dniach 1-2 kwietnia br.  Szcze­gółowy harmonogram zajęć zostanie Państwu udostępniony na Portalu Informacyjno-Edukacyjnym oraz przesłany pocztą elektroniczną.

 

Studia podyplomowe – rozpocznij naukę od marca br.!

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na semestr letni roku akade­mickiego 2016/2017. Oferta studiów podyplomowych została  wzboga­cona o kilka nowości, w tym m.in. Programo­wanie w szkole, Kadry i płace, Rewa­lidacja indywi­dualna z terapią pedago­giczną. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studiów podyplomowych na stronie: podyplomowe.wszia.edu.pl

Przeczytaj więcej »
 

WSZiA na Targach Edukacji i Pracy w Hrubieszowie

W dniu 15 marca 2017 r. pracownicy i studenci naszej uczelni uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy odbywających się w Hrubieszowie. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania nowości w ofercie dydaktycznej przygotowanej przez WSZiA na nowy rok akademicki.

Przeczytaj więcej »
 

Finansjalizacja - nowe tendencje i kierunki rozwoju

W imieniu organizatorów: Katedry Finansów Wyższej Szkoły Infor­matyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie oraz Katedry Bankowości, Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Warszawskiego uprzejmie zapraszamy do uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Finansjalizacja - nowe tendencje i kierunki rozwoju”, która odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2017 r. w Rzeszowie.

Przeczytaj więcej »
 

Sacrofilm - galeria zdjęć z wykładów otwartych

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wykładów otwartych, jakie w ramach XXII Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego SACROFILM wygłosili w naszej uczelni ks. prof. Marek Lis (O pojednaniu polsko-niemieckim w filmie), prof. Krzysztof Zanussi (Rozważania o prze­ba­cze­niu i pojednaniu) oraz mufti Nedal Abu Tabaq (O prze­ba­cze­niu i pojednaniu w islamie).

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsza
publikacja książkowa

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Koncepcja nowej retoryki prawniczej Zamojskie Studia i Materiały
 
TELC

partner ZUS Współpraca partnerska