Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Studia podyplomowe – rozpocznij naukę od marca br!!

Do 28 lutego br. trwa rekrutacja na studia podyplomowe na semestr letni roku akademickiego 2014/2015. Oferta studiów podyplomowych zawiera 50 kierunków, w tym kilka nowości. Jedną z nich jest kierunek z zakresu Autyzmu, zespołu Aspergera – wspomagania dziecka i rodziny.

Przeczytaj więcej »
 

Fizjoterapia II stopnia

Już w marcu absolwenci studiów licencjackich z fizjoterapii mogą rozpocząć studia magisterskie. Rekrutacja trwa do 15 marca.

Przeczytaj więcej »
 

STYPENDIA NA SEMESTR LETNI 2014/2015

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi stypendiów w semestrze letnim 2014/2015. Informujemy, że wszystkie wnioski można składać w kwesturze w terminie do 9 marca 2015 roku (wyjątek stanowią studenci studiów II stopnia, którzy rozpoczynają studia od marca 2015 roku, takie osoby mogą składać wnioski do 21 marca 2015 roku).

Przeczytaj więcej »
 

Sacrofilm - galeria z wykładu

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wykładów tegorocznego Sacrofilmu. Wykłady wygłosili: rabin dr Joel Chaim Nowicki z Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie, Yasin Ozbek - prezes Fundacji Dunaj Instytut Dialogu w Warszawie oraz reżyser, profesor Krzysztof Zanussi. Po wykładzie i spotkaniu profesorowi wręczono nagrodę Signis Europe.  

Przeczytaj więcej »
 

WSZiA w Turcji

Delegacja pracowników Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu w składzie: Rafał Sapuła, kierownik Zamojskiej Kliniki Rehabilitacji , Janusz Skwarek, dziekan Wydziału Fizjoterapii i Pedagogiki, Dawid Długosz, specjalista ds. IT, Rafał Burak, fizjoterapeuta Zamojskiej Kliniki Rehabilitacji weźmie udział w the 8th Europe Week- czyli spotkaniu przedstawicieli uczelni partnerskich Yasar University (Izmir, Turcja). Wyjazd w terminie 1- 6 marca br. jest finansowany z Programu Erasmus+.

Przeczytaj więcej »
 

XX Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego SACROFILM

O wojnie i pokoju w spotkaniach w drodze do jednego Ojca - to myśl przewodnia tegorocznej, jubileuszowej edycji Sacrofilmu. Tradycyjnie podczas festiwalu nasza uczelnia organizuje wykłady. Na 20. edycji nie zabraknie wśród wykładowców Krzysztofa Zanussiego, znanego polskiego reżysera, który od początku patronuje temu przedsięwzięciu.

SACROFILM podejmuje próbę dialogu między religiami monoteistycznymi – judaizmem, chrześcijaństwem i islamem. W ich świetle analizowane są różne problemy współczesnego świata.  

Przeczytaj więcej »
 

Zamojskie powietrze czyni mądrym

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" zaprasza na V spotkanie z cyklu "Regionaliści" (historia, architektura, przyroda, krajoznawstwo, turystyka) ph. "Zamojskie powietrze czyni mądrym".

Przeczytaj więcej »
 

Intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu TELC na poziomie B2

Serdecznie zapraszamy Państwa na intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do międzynarodowego egzaminu TELC na poziomie B2. Kurs przeznaczony jest również dla osób spoza WSZiA w Zamościu, specjalną ofertę przygotowaliśmy natomiast dla studentów. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu od wielu lat jest Licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC. 

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsze
monografie

Najnowszy Zamojski Kwartalnik Kulturalny

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Obraz szkoły w II połowie XIX wieku w zaborze rosyjskim w świetle pamiętników i literatury pięknej Zamojski Kwartalnik Kulturalny - 2014/4