Uczelnia w prasie i mediach

««  « Listopad 2015 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie

Zobacz ostatnie wpisy lub wybierz inny miesiąc z kalendarza obok »

Pokonać ciszę

– to hasło konferencji, organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Głuchych, która odbędzie się jutro (28 września) o godz. 11:00 w budynku Collegium Novum WSZiA przy ul. Sienkiewicza 22a. więcej »
2015-09-28 - Roztocze Online

Zamojskie Spotkania z Fantastykę już za nami

13-sta edycja Zamojskich Spotkań z Fantastyką już za nami. Zobaczcie jak w minionych dniach bawili się fani literatury, filmu i gier z gatunku fantasy. Imprezę organizuje stowarzyszenie "Czerwony Smok". więcej »
2015-09-14 - Nasze miasto

Weekend pod znakiem fantastyki. Publikujemy zdjęcia

Zamojskie Spotkania z Fantastyką dobiegły końca. Była to już 13. edycja imprezy organizowanej przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok". Konwent rozpoczął się w piątek, w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji. więcej »
2015-09-13 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Weekend z fantastyką. Hobby nie tylko dla młodzieży

W Zamościu odbywają się Spotkania z Fantastyką. Są gry i filmy, ale też prelekcje i spotkania z autorami literatury fantastycznej. Impreza odbywa się już po raz trzeci i zawsze gromadzi tłumy uczestników. więcej »
2015-09-12 - Różne / Internet

XIII edycja Zamojskich Spotkań z Fantastyką

W dniach 11-13 września w Zamościu odbywa się już trzynasta edycja konwentu organizowanego przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok”. więcej »
2015-09-12 - Różne / Internet

Weekend pod znakiem fantastyki

W weekend (11-13 września) odbędą się Zamojskie Spotkania z Fantastyką. To już 13. edycja imprezy organizowanej przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok". Konwent odbędzie się w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji. Portal ezamosc.pl patronuje imprezie medialnie. więcej »
2015-09-10 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

13. edycja fantastycznego konwentu

W tym roku Zamojskie Spotkania z Fantastyka, które rozpoczną się już jutro, 11 września, obchodzą magiczne urodziny. więcej »
2015-09-10 - Roztocze Online

Wszystko na temat JOW

Jednomandatowe okręgi wyborcze to jeden z elementów wrześniowego referendum. Były one też tematem debaty zorganizowanej przez Centrum Badań nad Parlamentaryzmem i Demokracją Lokalną Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2015-08-05 - Roztocze Online

Czy jesteś za wprowadzeniem JOW? Zamojska uczelnia zaprasza do debaty

Centrum Badań nad Parlamentaryzmem i Demokracją Lokalną Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu serdecznie zaprasza na debatę oksfordzką pt. Ta strona uważa, że należy wprowadzić jednomandatowe okręgi wyborcze w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. więcej »
2015-07-21 - Wprost