Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Marzec 2014 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Tufy zeolitowe dla rolnictwa

 - Projekt, który wspólnie realizujemy, ma ukryty cel. Jest nim „skok na unijną kasę" -mówił prof. dr hab. Grzegorz Józefaciuk z Instytutu Agrofizyki Polskiej Akademii Nauk w Lublinie, otwierając seminarium zorganizowane 28 lutego br. w ramach projektu „Opracowanie innowacyjnego modelu transgranicznego wykorzystania tufów zeolitowych". więcej »
2014-03-04 - Kronika Tygodnia

Ostatnia szansa na studia pomostowe

 Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otrzymała 100 miejsc na bezpłatne studia pomostowe na kierunku pielęgniarstwo. Rekrutacja trwa do 20 marca. Jest to ostatnia szansa na podjęcie studiów bezpłatnych na tym kierunku również dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały w zawodzie a teraz chcą do niego wrócić to może podjąć studia.? Osoby, które ukończyły szkołę średnią lub policealną o profilu medycznym na kierunku pielęgniarstwo. Pielęgniarki i pielęgniarze pracujący w zawodzie, osoby z powyższym wykształceniem, które nigdy nie podjęły pracy w zawodzie, osoby z powyższym wykształceniem, które nie posiadają aktualnego prawa wykonywania zawodu. więcej »
2014-03-04 - Kronika Tygodnia

Pierwsi absolwenci „Akademii w chmurze

147 absolwentów otrzymało 1 marca świadectwa ukończenia studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu.

więcej »
2014-03-04 - Kronika Tygodnia

Sacrofilm to również ciekawe wykłady

O tożsamości i posłannictwie rodziny w świetle Familiaris consortio bł. Jana Pawła II mówił ks. dr Jarosław Jęczeń podczas pierwszego wykładu XIX Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego Sacrofilm. Wykład odbył się w poniedziałek (10 marca) w Collegium Novum Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2014-03-11 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Nowy dziekan WSZiA

Dr inż. Andrzej Burda, adiunkt w Katedrze Informatyki został dziekanem Wydziału Zarządzania i Administracji w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji. więcej »
2014-03-20 - Roztocze Online

Nowy dziekan w WSZiA Zamość

 Dr inż. Andrzej Burda, adiunkt w Katedrze Informatyki został powołany do pełnienia funkcji dziekana Wydziału Zarządzania i Administracji w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Zastąpił dr Mieczysława Kowerskiego. więcej »
2014-03-20 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

Nowy dziekan w WSZiA Zamość

 Dr inż. Andrzej Burda, adiunkt w Katedrze Informatyki został 11 marca powołany do pełnienia funkcji dziekana Wydziału Zarządzania i Administracji w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Nowy dziekan jest absolwentem Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (1982), specjalność: automatyka i metrologia. Studia podyplomowe w zakresie informatyki i zarządzania ukończył na Politechnice Lubelskiej (1998). więcej »
2014-03-20 - Gazeta Miasta

Nowy dziekan WSZiA w Zamościu

Dr inż. Andrzej Burda, adiunkt w Katedrze Informatyki został powołany do pełnienia funkcji dziekana Wydziału Zarządzania i Administracji w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2014-03-21 - Katolickie Radio Zamość