Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Marzec 2014 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie

Tufy zeolitowe dla rolnictwa

- Projekt, który wspólnie realizujemy, ma ukryty cel. Jest nim „skok na unijną kasę" -mówił prof. dr hab. Grzegorz Józefaciuk z Instytutu Agrofizyki Polskiej Akademii Nauk w Lublinie, otwierając seminarium zorganizowane 28 lutego br. w ramach projektu „Opracowanie innowacyjnego modelu transgranicznego wykorzystania tufów zeolitowych". więcej »
2014-03-04 - Kronika Tygodnia

Ostatnia szansa na studia pomostowe

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otrzymała 100 miejsc na bezpłatne studia pomostowe na kierunku pielęgniarstwo. Rekrutacja trwa do 20 marca. Jest to ostatnia szansa na podjęcie studiów bezpłatnych na tym kierunku również dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały w zawodzie a teraz chcą do niego wrócić to może podjąć studia.? Osoby, które ukończyły szkołę średnią lub policealną o profilu medycznym na kierunku pielęgniarstwo. Pielęgniarki i pielęgniarze pracujący w zawodzie, osoby z powyższym wykształceniem, które nigdy nie podjęły pracy w zawodzie, osoby z powyższym wykształceniem, które nie posiadają aktualnego prawa wykonywania zawodu. więcej »

Pierwsi absolwenci „Akademii w chmurze

147 absolwentów otrzymało 1 marca świadectwa ukończenia studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu.

2014-03-04 - Kronika Tygodnia

Sacrofilm to również ciekawe wykłady

O tożsamości i posłannictwie rodziny w świetle Familiaris consortio bł. Jana Pawła II mówił ks. dr Jarosław Jęczeń podczas pierwszego wykładu XIX Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego Sacrofilm. Wykład odbył się w poniedziałek (10 marca) w Collegium Novum Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. więcej »
2014-03-11 - eZamość - Regionalny Portal Informacyjny