Uczelnia w prasie i mediach

««  « Listopad 2017 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie

3 studentki WSZiA wśród najlepszych

2016-05-25 · Roztocze Online

W miniony wtorek, 24 maja w Lublinie, wręczone zostały Studenckie Stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego studentom osiągającym wybitne wyniki w nauce.

Wyróżnionym nagrody wręczali marszałek Sławomir Sosnowski oraz wicemarszałek Krzysztof Grabczuk.

Wzorem lat ubiegłych, wśród wyróżnionych nie zabrakło studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. W tym roku stypendia otrzymały 3 studentki tej uczelni: Aneta Derkacz, studiująca na kierunku informatyka inżynierska oraz 2 studentki studiów II stopnia na kierunku fizjoterapia Małgorzata Mroczek i Aleksandra Ochota. To najlepszy wynik spośród wszystkich zamojskich uczelni.

Wśród zaproszonych gości, w uroczystości wziął udział Dziekan Wydziału Zarządzania i Administracji, Fizjoterapii i Pedagogiki WSZiA dr inż. Andrzej Burda.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Sali Głównej Lubelskiego Centrum Konferencyjnego przy ul. Grottgera w Lublinie.