Uczelnia w prasie i mediach

««  « Kwiecień 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie

Pokonać ciszę

2015-09-28 · Roztocze Online

– to hasło konferencji, organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Głuchych, która odbędzie się jutro (28 września) o godz. 11:00 w budynku Collegium Novum WSZiA przy ul. Sienkiewicza 22a.

Konferencję organizują Stowarzyszenie Salvete oraz Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.

W programie konferencji znalazły się wystąpienia:

– Doroty Szeptuch, członka Stowarzyszenia Salvete o „Dotychczasowej działalności Klubu Głuchych i Niedosłyszących”,

-Niny Oktaby, psychologa z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zamościu o „Wczesnym wspomaganiu małego dziecka z niedosłuchem”,

– Małgorzaty Lipczewskiej-Litwińczuk, surdologopedy, Prezesa Stowarzyszenia Abrakadabra o „Charakterystyce rozwoju mowy dzieci z wadą słuchu”,

-Haliny Rycak, Dyrektor Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu o „Działaniach Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych, ze szczególnym uwzględnieniem osób niesłyszących i słabosłyszących”.

Konferencja odbędzie się w sali E02 przy ul. Sienkiewicza 22a.