Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Styczeń 2019 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie

Weekend z fantastyką. Hobby nie tylko dla młodzieży

2015-09-12 · Różne / Internet

W Zamościu odbywają się Spotkania z Fantastyką. Są gry i filmy, ale też prelekcje i spotkania z autorami literatury fantastycznej. Impreza odbywa się już po raz trzeci i zawsze gromadzi tłumy uczestników.

W jednym miejscu swoje pasje mogą realizować zarówno miłośnicy filmu i literatury, ale przede wszystkim gier: planszowych i komputerowych. Wszystko w wyjątkowej atmosferze, bo obiekty Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w ten weekend zmieniły swój wystrój.

Fantastyka to nie tylko hobby dla młodzieży. To frajda dla ludzi w każdym wieku - przekonują uczestnicy spotkań. Oprócz gier fani tego gatunku mogą wysłuchać wykładów poświęconych kondycji polskiej fantastyki na tle światowej, czy przenikania światów - cyberpunktowego z wirtualną rzeczywistością.

Organizatorem 13. zamojskich Spotkań z Fantastyką jest Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok". Zakończą się w niedzielę.

Żródło: http://lublin.tvp.pl