Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Grudzień 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie

Weekend pod znakiem fantastyki

2015-09-10 · eZamość - Regionalny Portal Informacyjny

W weekend (11-13 września) odbędą się Zamojskie Spotkania z Fantastyką. To już 13. edycja imprezy organizowanej przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok". Konwent odbędzie się w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji. Portal ezamosc.pl patronuje imprezie medialnie.

Spotkania zrzeszają miłośników szeroko pojętej fantastyki, w tym literatury, filmu, gier planszowych, komputerowych, fabularnych. W programie trzydniowej imprezy znalazło się wiele ciekawych prelekcji, paneli dyskusyjnych, konkursów z nagrodami, a także innych ciekawych wydarzeń. Zaplanowano spotkania autorskie z pisarzem Michałem Gołkowskim oraz z Łukaszem Kiełbasą, twórcą projektu "Horroru na Roztoczu". Program konwentu uzupełnia konkurs strojów i turnieje.

Zamojskie Spotkania z Fantastyką rozpoczną się w najbliższy piątek o godzinie 17.00. Podobnie jak w roku ubiegłym, konwent odbędzie się w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu przy ul. Sienkiewicza 22A.

Szczegółowy program dostępny jest tutaj.
Po informacje dotyczące akredytacji odsyłamy na stronę zszef2015.pl