Uczelnia w prasie i mediach

««  « Wrzesień 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie

Nowy dziekan WSZiA

2014-03-20 · Roztocze Online

Dr inż. Andrzej Burda, adiunkt w Katedrze Informatyki został dziekanem Wydziału Zarządzania i Administracji w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji.

Nowy dziekan jest absolwentem Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, specjalność: automatyka i metrologia. Studia podyplomowe w zakresie informatyki i zarządzania ukończył w 1998 roku na Politechnice Lubelskiej. Rozprawę doktorską – Badania nad metodologią prognozowania stanu małych i średnich przedsiębiorstw obronił w 2013 roku na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i uzyskał tytuł doktora nauk technicznych w dyscyplinie naukowej automatyka i robotyka.

Dr inż. Andrzej Burda jest autorem referatów na konferencjach naukowych, publikacji w czasopismach krajowych i międzynarodowych, monografiach, pracach zbiorowych z zakresu metod sztucznej inteligencji obliczeniowej.

Źródło: http://roztocze.net/nowy-dziekan-wszia/