Uczelnia w prasie i mediach

««  « Czerwiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie

Nowy dziekan WSZiA w Zamościu

2014-03-21 · Katolickie Radio Zamość

Dr inż. Andrzej Burda, adiunkt w Katedrze Informatyki został powołany do pełnienia funkcji dziekana Wydziału Zarządzania i Administracji w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Nowy dziekan jest absolwentem Wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (1982), specjalność: automatyka i metrologia. Studia podyplomowe w zakresie informatyki i zarządzania ukończył na Politechnice Lubelskiej (1998).

Rozprawę doktorską – Badania nad metodologią prognozowania stanu małych i średnich przedsiębiorstw (promotor: prof. zw. dr hab. inż. Zdzisław S. Hippe) – obronił w 2013 roku na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i uzyskał tytuł doktora nauk technicznych w dyscyplinie naukowej automatyka i robotyka.

Autor referatów na konferencjach naukowych, publikacji w czasopismach krajowych i międzynarodowych, monografiach, pracach zbiorowych z zakresu metod sztucznej inteligencji obliczeniowej.

Źródło: http://www.radiozamosc.pl/wiadomosc,285,nowy-dziekan-wszia-w-zamosciu.html