Studenckie Koło Naukowe Administratywistów

Młotek sędziowski

Praca Koła polega głównie na śledzeniu obecnego stanu wiedzy specjalistycznej poprzez analizowanie literatury przedmiotu oraz ukazujących się najnowszych doniesień naukowych. Działalność Koła obejmuje głównie przygotowanie studentów do udziału w konferencjach naukowych.

Waga

Historia koła

Jednym z pierwszych kół naukowych jakie powstały na Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji z siedzibą w Zamościu było Naukowe Koło Administatywistów. w trakcie całego okresu pracy w jego skład wchodzili różni studenci, różnych lat, którzy wnosili ciągle coś nowego powodując tym samym rozwój NKA.

Działalność koła przejawiała się w różnych formach: organizacja konferencji, udział w sesjach kół naukowych, wyjścia do różnych instytucji, wyjazd na przejście graniczne oraz do Sejmu RP.

Aktywność koła, jak każdej innej organizacji zależna jest nie tylko od ilości członków ale również i czasu, jaki posiadają do dyspozycji, na rzecz koła. Jesteśmy kołem otwartym na wszelkie propozycje ze strony studentów, dlatego też pragniemy zaprosić ich do szerokiej współpracy z kołem!

Linki:

• Katedra Nauk Prawnych: tel.: +48 (84) 677 67 21