ul. Sienkiewicza 22, 22-400 Zamość
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Infor-
macji Publicznej

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia.

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Norwegii i Szwecji). Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie!

Wymagania:

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
  • wykształcenie pielęgniarskie

Nie musisz znać języka, zapewniamy bezpłatny kurs norweskiego lub szwedzkiego! Kurs będzie odbywał się na 2 sposoby i w obu przypadkach jest bezpłatny:

1. drogą skypową 2 razy w tygodniu z polskim lektorem - możesz uczestniczyć w kursie ze swojego domu
  2. w trybie stacjonarnym. W tej formie kurs odbywa się 5 dni w tygodniu. i trwa krócej,

Aby zachęcić naszych kandydatów do kursu stacjonarnego opłacamy na czas kursu zakwaterowanie oraz wypłacamy bezzwrotne miesięczne stypendium w wysokości 1500 zł dla każdego kandydata.

W pełni oskładkowana umowa o pracę, 30 dni urlopu, najwyższe w Europie warunki socjalne, możliwość pracy w międzynarodowym zespole, w najlepszych warunkach w Europie

Zapewniamy autoryzację zawodu w Norwegii lub Szwecji.

Raz na 6 tygodni pracodawca opłaca bilet lotniczy do Polski i z powrotem podczas trwania całego kontraktu.

Obowiązki:

• udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
  • ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
  • współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
  • wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

Zapewniamy:  Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com W temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka Norwegia Szwecja"

2019-03-28

«« Powrót do listy ogłoszeń