ul. Sienkiewicza 22, 22-400 Zamość
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Infor-
macji Publicznej

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Kurs j. niemieckiego i praca dla pielęgniarek/zy

Poszukujemy pielęgniarki / pielęgniarzy bez nostryfikacji dyplomu chętnych do pracy w okolicach Montabaur. Zadecyduj sam/a, jak ma wyglądać Twoja praca. Czy to praca w szpitalu, domu opieki dla osób starszych, czy w hospicjum - to Ty zdecydujesz co, gdzie i jak!

Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy „Dla tych, którzy chcą więcej". Chcemy dać więcej - więcej elastyczności, więcej zasobów ludzkich, więcej zadowolenia oraz więcej możliwości planowania. To dzięki naszej fundamentalnej wiedzy zawodowej oraz dogłębnej znajomości branży udało nam się znaleźć idealną kombinację dla każdej ze stron - zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

Oferujemy

• bezpłatny kurs języka niemieckiego, zakończony certyfikatem językowym na poziomie B2
  • pracę na pół etatu jako pomoc pielęgniarska w trakcie kursu językowego oraz procesu nostryfikacji dyplomu
  • pracę na pełny etat po otrzymaniu nostryfikacji dyplomu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę na czas nieokreślony
  • pomoc i pokrycie wszystkich kosztów związanych z nostyfikacją dyplomu
  • zwrot kosztów podróży oraz zakwaterowania w trakcie trwania kursu i całego procesu nostryfikacji dyplomu
  • możliwości doskonalenia zawodowego
  • przyjazną i profesjonalną opiekę ze strony naszych pracowników

Twoje obowiązki:

• opieka pielęgnacyjna nad chorymi
  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pielęgniarskiej

Twój profil

• posiadasz wykształcenie pielęgniarskie
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Twój język niemiecki jest na poziomie minimum A2
  • jesteś osobą odpowiedzialną
  • zaangażowanie, motywacja i empatia wyróżniają Twoją osobowość

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, dyplom, świadectwo lub inny dokument potwierdzający posiadanie formalnych kwalifikacji do wykonywania zawodu pielęgniarki) do dnia 31.03.2019 na adres: opieka.medyczna@tempuskontor.de
wpisując „Kurs języka niemieckiego i praca dla pielęgniarek /pielęgniarzy".

Czekamy na Ciebie!

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji". (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018 poz. 1000)".

2019-02-25

«« Powrót do listy ogłoszeń