Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

KIEROWNIK HURTOWNI - STAŻYSTA (KH)

Sprawdzasz się w handlu i masz dryg do zarządzania... jednak brakuje Ci doświadczenia na stanowisku kierowniczym? Dołącz do Grupy Eurocash i przejdź intensywne wdrożenie, a następnie obejmij stanowisko Kierownika Hurtowni w jednej ze 190 naszych hal na terenie Polski.

Profil kandydata:

• Student ostatnich lat lub absolwent do 2 lat po studiach (min. licencjat)
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze sprzedaży i gospodarki magazynowej (mile widziane w branży FMCG)
  • Umiejętności przywódcze i organizacyjne
  • Umiejętności analityczne
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Przyspieszoną ścieżkę kariery w sprzedaży
  • Dynamiczne środowisko pracy i wyzwania
  • Wysokie wynagrodzenie i premię od wyników
  • Szkolenia i wsparcie mentora
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia socjalne (m.in. karta Multisport)

Przebieg wdrożenia:

Etap 1: w ciągu pierwszego roku odbędziesz kilkumiesięczne szkolenie przygotowujące do pracy jako Kierownik Hurtowni oraz poznasz specyfikę pracy na różnych stanowiskach (praca jako przedstawiciel handlowy, pracownik hurtowni, kierownik magazynu).

Etap 2: po pomyślnie zakończonym 1. etapie obejmiesz stanowisko Kierownika Hurtowni w przydzielonej lokalizacji. Kierownicy osiągający najlepsze wyniki w swojej pracy mają możliwość awansu na stanowisko Kierownika Rejonu.

Link do formularza aplikacji: Przejdź

Jako Kierownik Hurtowni odpowiedzialny będziesz przede wszystkim za zarządzanie podległą hurtownią spożywczo-chemiczną, zarządzanie podległą grupą pracowników, realizację celów sprzedażowych oraz rozwój sieci sklepów abc.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodne z ustawą z dnia. 28.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: dz.u.z2014r., poz.1182 ze zm.).

2017-11-10

«« Powrót do listy ogłoszeń