Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Program Au Pair USA i Europa. 19 lat doświadczenia!

Planujesz Gap Year za granicą? Zostań Au Pair w USA , Anglii, Szwajcarii, Francji czy Islandii
i szlifuj języki z native speakerami! Prowork Au Pair pomaga w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi!

Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych!

Większość ofert Au Pair - opłacony przelot do rodziny! Skorzystaj z doświadczenia Prowork i zaplanuj swój Au Pair Gap Year za granicą!

Dowiedz się co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą. Jeśli masz 18 - 29 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair!
Szczegółowe informacje znajdziesz na www.prowork.com.pl zarejestruj się i sprawdź czy możesz zostać Au Pair. Śledź aktualności i relacje Au Pair z całego świata na www.prowork.com.pl FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR , You Tube: Prowork Au Pair agency Poland , instagram: prowork.aupair

Au pair Professional USA 2018

Roczne pobyty językowe w USA i praca z dziećmi dla studentów/absolwentów pedagogiki, pie-lęgniarstwa, psychologii i pokrewnych kierunków. Program Au Pair USA Professional to szko-lenie angielskiego i praktyka zawodowa w USA w pracy z dziećmi. Posiadasz doświadczenie i/lub wykształcenie związane z opieką czy pracą z dziećmi? Zostań Au Pair Professional i wy-jedź na roczny kontrakt do Stanów Zjednoczonych.

Program Au Pair Professional w USA z Prowork skierowany jest do młodych osób z kierunko-wym wykształceniem i/lub profesjonalnym doświadczeniem umożliwiającym sprawowanie opieki nad dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami czy niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną. Rodziny amerykańskie poszukujące Au Pair Professional zapewniają pełne przeszkolenie i wspar-cie oraz możliwość aktywnego asystowania w zajęciach terapeutycznych podopiecznego i zdoby-wania profesjonalnego doświadczenia zawodowego a jednocześnie codziennego szkolenia j. an-gielskiego. Po zakończeniu kontraktu Au Pair Professional otrzymuje certyfikat zawodowy potwier-dzający zdobyte kwalifikacje. Au Pair Professional, w odróżnieniu od standardowego pobytu jako Au Pair w USA, otrzymuje wyższe kieszonkowe, które wynosi 277 USD/tygodniowo i zdoby-wa profesjonalne doświadczenie związane z profesjonalną opieką/terapią dla dzieci.

Oglądaj Au pair life na żywo na naszych portalach społecznościowych:
Facebook: @Prowork.AUPAIR
Snapchat: Proworkaupair
Instargram: prowork.aupair
Oraz śledź nasz kanał na YouTube: Prowork Au pair Agency Poland

Obejrzyj filmik naszej byłej Au pair, która wyjaśni Ci jak zgłosić się do programu Au pair USA i przygotować wszystkie formalności:

Długość pobytu w programu Au Pair Pro w USA

12 miesięczny kontrakt z rodziną amerykańską jako Au Pair Professional w USA z możliwo-ścią przedłużenia o kolejne 6, 9 lub 12 miesięcy. Jest to legalny pobyt na podstawie wizy J1 skie-rowany do młodych osób z profesjonalnym wykształceniem i lub doświadczeniem związanym z opieką nad dziećmi, w tym dziećmi z dysfunkcjami i niepełnosprawnością fizyczną czy intelektual-ną. Program AU Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej nadzorowanym przez Depar-tament Stanu w USA skierowanym do młodych osób na całym świecie.

Wymagania dla uczestników Au Pair Pro w USA

• wiek 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)
• ukończona szkoła średnia i preferowane wykształcenie kierunkowe związane z opieką lub edukacją (pedagogika, psychologia, pielęgniarstwo, rehabilitacja, fizjoterapia lub podobne kierunki)
• komunikatywna znajomość j. angielskiego
• minimum roczne profesjonalne doświadczenie związane z pracą z dziećmi jako nauczyciel/terapeuta/niania/asystent. Mile widziane dodatkowe doświadczenie związane z pracą z dziećmi na koloniach, obozach, turnusach rehabilitacyjnych czy praca z dziećmi w ramach praktyk lub woluntariatu.
• prawo jazdy

Au Pair w USA jest jest rocznym programem wymiany kulturowej/nie jest pracą.

Warunki pobytu jako Au Pair Pro w USA
• bezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru możliwość wylotu z Warszawy lub innych miast w Polsce
• własny pokój i całodzienne wyżywienie
• kieszonkowe Au Pair Pro w USA to 277 USD tygodniowo czyli 14 400 USD rocznie
• jednorazowe stypendium 500 USD na koszty nauki/kursy językowe
• ubezpieczenie zdrowotne
• szkolenie online dla kandydatów Programu Au Pair Pro w USA
• 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu
• możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na po-dróże i zwiedzanie
• możliwość przedłużenia wizy i legalnego pobytu w rodzinie o kolejne 6/9/12 miesięcy.
• pomoc i opiekę partnerskiego biura, opiekę lokalnego opiekuna oraz spotkania z innymi Au Pair w danym rejonie
• Certyfikat po zakończeniu kontraktu potwierdzający roczne profesjonalne doświadczenie zawodowe jako AuPair Professional w Stanach Zjednoczonych