Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

FIZJOTERAPEUTA

IPF medical od ponad 7 lat specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Wywodzimy się IPF Group posiadającej swoje oddziały w Poznaniu, Gdańsku i Paryżu. Obecnie współpracujemy z ponad 90 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Obecnie dla centrum rehabilitacji funkcjonalnej położonego w północno- wschodniej części Francji w regionie Franche-Comté poszukujemy kandydatów na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Górna Saona

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Rehabilitacja pacjentów neurologicznych (tetraplegie, paraplegie, choroby zwyrodnieniowe układu nerwowego), traumatologicznych (pacjenci po wypadkach komunikacyjnych, po urazach sportowych) oraz pacjentów po amputacjach kończyn dolnych.
  • W ramach pobytu stałego głównie przyjmowani są pacjenci po udarach, z artrozami, z endoprotezami stawu kolanowego, po urazach czaszkowo- mózgowych.
  • W ramach pobytu dziennego prowadzona jest rehabilitacja osób z urazami stawów i ścięgien (kolana i barku), po amputacjach.
  • Średni wiek pacjentów wynosi 59 lat.
  • Praca na pełen etat (35 godzin tygodniowo)
  • Ośrodek poszukuje dwóch fizjoterapeutów, możliwość zatrudnienia pary lub dwójki znajomych.

WYMAGANIA:

• wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe
  • chęć podjęcia pracy za granicą na okres minimum 10 miesięcy (możliwe podzielenie zatrudnienia na 2 krótsze okresy)
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów
  • Doświadczenia zawodowego
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

CO ZYSKASZ PODEJMUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI?

• atrakcyjne zarobki (2300 – 2800 euro brutto miesięcznie)
  • legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy
  • zapewnione zakwaterowanie w początkowych miesiącach pracy
  • umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony na pełen etat (35 godzin tygodniowo)

OBAWIASZ SIĘ CZY PORADZISZ SOBIE W PRACY ZA GRANICĄ?
O NIC SIĘ NIE MARTW, DOKŁADNIE PRZYGOTUJEMY CIĘ DO WYJAZDU!

•  Nauczymy Cię języka francuskiego – weźmiesz udział w bezpłatnym kursie językowym (stacjonarnym lub online)
  •  Przygotujemy Cię do rozmowy z francuskim pacjentem – opanujesz słownictwo medyczne potrzebne w pracy fizjoterapeuty we Francji
  • Zajmiemy się nostryfikacją Twojego dyplomu we Francji – bezpłatnie przetłumaczymy Twoje dokumenty i prześlemy do Francji
  • Zorganizujemy Twoją podróż do Francji i pokryjemy jej koszt
  • Zadbamy o Twój komfort psychiczny wspierając Cię również po wyjeździe
  • Damy Ci możliwość rozwoju zawodowego – wybierzemy dla Ciebie placówkę medyczną zgodną z Twoimi preferencjami, w której będziesz mógł zdobywać lub poszerzać doświadczenie zawodowe

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresował cię nasza oferta, prześlij CV na adres: rekrutacja@ipfmedical.pl lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami: Magdalena Górska tel. kom. 506 704 985 lub (61) 222 37 28

2017-10-25

«« Powrót do listy ogłoszeń