Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE KONTROLINGU

Oferta: Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie są jednym z największych producentów olejów roślinnych w Polsce, funkcjonujemy na rynku już od prawie 60 lat. Jesteśmy częścią grupy Glencore Agriculture, która jest światowym liderem produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych. Aktualnie do swych struktur poszukujemy osoby na stanowisko MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE KONTROLINGU. Miejsce pracy: BODACZÓW (pow. zamojski)

2018-06-11

PŁATNY STAŻ W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o. poszukują osoby na Staż w Dziale Księgowości. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, umowę zlecenie oraz możliwość zdobycia wiedzy i praktycznego doświadczenia w międzynarodowej firmie. Więcej szczegółów na www.ztb.pl/kariera

2018-06-07

STAŻ W DZIALE CONTROLLINGU

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o. poszukują osoby na Staż w Dziale Controllingu.Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, umowę zlecenie oraz możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie. Więcej informacji na www.ztb.pl/kariera

2018-06-07

Specjalista Sprzedaży w Terenie/Territory Executive

Chcesz pracować dla wiodącego producenta światowych marek? Realizować własne pomysły? Jeśli tak to czekamy na Twoje CV.
Obszar pracy: Zamość

2018-06-05

Kierowca busa w transporcie międzynarodowym

Firma transportowa zatrudni kierowce busa w transporcie międzynarodowym. Wyjazdy w systemie 4/1 tyg. busem blaszakiem. Podstawa to 41 euro płacone za każdy dzień.

2018-06-05

PROGRAM ROZWOJOWY DLA ABSOLWENTÓW EKSTRAKLASA

OFERTA: Program rozwojowy dla abs. ekstraklasa - operacje sklepowe
NR REF. EK/OPERACJE/2018 Praca w wymiarze 1/1 etatu
MIEJSCE PRACY: Wybrany sklep na terenie kraju

2018-05-18

Biuro Teleinformatyki CBA

Centralne Biur Anty korupcyjne poszukuje kandydatów do służby, którzy są absolwentami/studentami kierunków informatycznych lub pokrewnych.więcej »

2018-04-27

Poszukujemy chętnych do udziału w dwumiesięcznym wolontariacie EVS w okresie lipiec-sierpień, który odbędzie si ę we Francji. Do głównych zadań wolontariuszy należeć będą drobne prace renowacyjne lokalnych zabytków i ich okolic oraz przygotowywanie wydarzeń kulturalnych dla społeczności lokalnej. więcej »

2018-04-10

Studenckie Praktyki Zawodowe Grecja-Cypr 2018

Firma Black Betty jako pionier w usługach consultingowych współpracuje z renomowanymi sieciami hotelowymi na terenie Grecji oraz Cypru.

Każdego roku nasi klienci poszukują doświadczonego personelu do pracy w sezonie letnim (maj-wrzesien), jak również studentów chcących zdobyć niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w branży hotelarsko-turystycznej czy też gastronomicznej.

2018-04-05

Pilot przewozów autokarowych

Biuro Turystyki ALBATROS (we współpracy z firmą SINDBAD) poszukuje osób na stanowisko: PILOT PRZEWOZÓW AUTOKAROWYCH (linie do Anglii/Francji) na relacjach rozpoczynających się min. z miejscowości: Przemyśl/Lublin/Kraków.

2018-04-05