Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

FIZJOTERAPEUTA

Studiujesz fizjoterapię lub jesteś świeżo upieczonym absolwentem? Stawiasz pierwsze kroki w zawodzie fizjoterapeuty i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiałeś się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj swoich sił we Francji. Nowe wyzwania i satysfakcjonujące warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala położonego w północnej Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Normandia, departament Eure (nr 27)

2019-04-18

Oferty pracy Biura Teleinformatyki CBA

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Biura Teleinformatyki CBA, na którym zamieszczane są aktualne oferty pracy, m.in.:

• Młodszy Specjalista Wsparcia IT
  • Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa
  • Administrator Sieci
  • Administrator Systemów Teleinformatycznych
  • Młodszy Programista
  • Młodszy Kierownik Projektów IT

… Więcej »

2019-04-02

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia.

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Norwegii i Szwecji). Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie!

2019-03-28

Praktyki zawodowe z zakresu fizjoterapii – wolne miejsca Ośrodek "Przylesie" Ustka

Ośrodek "Przylesie" w Ustce oferuje studentom fizjoterapii możliwość odbycia praktyk. Ośrodek zapewnia studentom/uczniom odpowiednie warunki noclegowe (pokoje dwuosobowe) oraz całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie:  śniadanie,  obiad , kolacja).

2019-03-22

Pielęgniarka/ Pielęgniarz NORWEGIA

Chcesz zmienić swoje życie, pracując w swoim zawodzie? Chcesz zarabiać dużo więcej niż obecnie? Nie znasz języka norweskiego? - Dla nas to nie problem! Nauczymy Cię!

Opis stanowiska:

• wykonywanie obowiązków pielęgniarki
  • wspieranie w czynnościach życia codziennego osób starszych

2019-03-19

Praktyki studenckie

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy MIRA-MAR w Pogorzelicy zaprasza studentki i studentów do odbycia nieodpłatnej  praktyki zawodowej z fizjoterapii  w zakresie kinezyterapii i fizykoterapii, balneoterapii w roku 2019.

2019-02-28

Kurs j. niemieckiego i praca dla pielęgniarek/zy

Poszukujemy pielęgniarki / pielęgniarzy bez nostryfikacji dyplomu chętnych do pracy w okolicach Montabaur. Zadecyduj sam/a, jak ma wyglądać Twoja praca. Czy to praca w szpitalu, domu opieki dla osób starszych, czy w hospicjum - to Ty zdecydujesz co, gdzie i jak!

2019-02-25

PRAKTYKI DLA STUDENTÓW FIZJOTERAPII

Biuro Turystyczne „Happy Tour" Organizator Turnusów Rehabilitacyjnych informuje, że przyjmuje studentów fizjoterapii ze studiów dziennych i zaocznych z tytułem Licencjat na czternastodniowe praktyki, w ośrodku rehabilitacyjnym Aura w Jastrzębiej Górze w następujących terminach:

2019-01-25

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwdzkich placówkach zdrowia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzą­cych agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia. Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie!

2019-01-16

Praca dla fizjoterapeutów

Poszukuję fizjoterapeutów do przychodni rehabilitacyjnej w południowej Bawarii niedaleko jeziora Bodeńskiego. Pomoc w uzyskaniu nostryfikacji, znalezieniu mieszkania oraz sprawach urzędowych. Wymagane jest posiadanie kwalifikacji zawodowych, znajomość języka niemieckiego lub chęć podjęcia nauki. Mile widziane posiadanie doświadczenia w terapii manualnej.

2019-01-02