WSZiA na YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Tłumacz języka niemieckiego – praca zdalna

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka niemieckiego – praca zdalna

2017-05-29

PŁATNE PRAKTYKI

Każdy, choć raz w życiu, powinien przez jakiś czas być wychowawcą na kolonii. To praca bardzo ciekawa, chociaż czasami trudna. Doświadczenia zdobyte w trakcie wykonywania tego zawodu to bogata wiedza praktyczna o odpowiedzialności, psychologii, współpracy w grupie, a tak naprawdę wspaniała możliwość sprawdzenia siebie, jako przywódcy, opiekuna, wychowawcy, przyjaciela.

CO OFERUJEMY WYCHOWAWCOM?

• PRACĘ w najatrakcyjniejszych miejscach w Polsce:
    • NAD MORZEM - Władysławowo, Puck, Rzucewo, Darłowo, Łeba
    • W GÓRACH - Tatry, Pieniny, Bieszczady
    • NAD JEZIOREM - Mazury, Pojezierze Pałuckie
  • Umowę zlecenie,
  • Pełne wyżywienie i zakwaterowanie,
  • Ubezpieczenie NNW, zwrot kosztów dojazdu/ powrotu z kolonii,
  • Dogodne terminy w okresie całych wakacji.

2017-05-25

Oferty Banku Millennium

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług. Obecnie oferuje ponad 20 ofert pracy na różnych stanowiskach.

Pełna lista ofert, wymagania oraz procedura rekrutacji dostępna jest na stronie: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/kariera/oferty-pracy

2017-05-23

Specjalista ds. organizacyjnych w projekcie EFS

NS Konsulting jedna z największych na rynku firm doradczo-szkoleniowych zajmująca się opracowywaniem i zarządzaniem projektami europejskimi poszukuje osoby, na stanowsiko:
Specjalista ds. organizacyjnych w projekcie EFS.
Miejsce pracy: Lublin. Cel stanowiska: zarządzanie projektem szkoleniowym dofinansowanym z EFS

2017-05-22

Specjalista ds. rozliczeń projektów EFS

NS Konsulting Sp. z o.o. zatrudni pracownika do działu księgowości na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń projektów EFS miejsce pracy: Lublin

2017-05-22

EGZAMINATOR TELC z języka niemieckiego

Polska Giełda Pracy Sp. z o. o. - dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza poszukuje EGZAMINATORA TELC z języka niemieckiego na poziomach: A1, A2, B1, B2 na terenie województwa lubelskiego.

EGZAMINATOR TELC z języka angielskiego

Oferta: Polska Giełda Pracy Sp. z o. o. - dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza poszukuje EGZAMINATORA TELC z języka angielskiego na poziomach: A1, A2, B1, B2 na terenie województwa lubelskiego.

Tłumacz – praca zdalna

Agencja pracy Netkadra poszukuje pracowników na stanowisko: tłumacz – praca zdalna.

Oferta dla fizjoterapeutów

Jesteś świeżo upieczonym fizjoterapeutą z dyplomem licencjata lub magistra? Stawiasz pierwsze kroki w zawodzie fizjoterapeuty i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Chciałbyś pracować z ludźmi, którzy pomogą Ci rozwinąć skrzydła? Zastanawiałeś się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj swoich sił we Francji. Nowe wyzwania i satysfakcjonujące warunki czekają na Ciebie!

2017-05-08

Specjalista ds. organizacji szkoleń

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. organizacji szkoleń. Miejsce pracy: Lublin.

2017-04-28

Specjalista ds. rozliczeń projektów unijnych

Specjalista ds. rozliczeń projektów unijnych Miejsce pracy: Lublin.

Koordynator projektu unijnego

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:
Koordynator projektu unijnego Miejsce pracy: Lublin.

PROGRAMISTA C# (ASP.NET)

Ideo to Agencja Interaktywna i Internet Software House w jednym. Możemy tak o sobie mówić, gdyż pracuje z nami już ponad 140 osób, które pasjonują się tym co robią – są specjalistami w swoich dziedzinach. Wśród nich są zarówno kreatywni marketingowcy jak i precyzyjni technolodzy.

To dzięki nim zrealizowaliśmy już kilkaset projektów, dla marek takich jak m.in.: Asseco, Alior Bank, AXA, Bank DnB NORD, Barilla, BPH TFI, Cyfrowy Polsat, E. Wedel, GlaxoSmithKline, GUS, ING Real Estate, LexisNexis, LG Electronics, Nestlé, PGNiG, Polpharma, Raiffeisen Bank, Śnieżka.

W naszym portfolio mamy bardzo dużo interesujących projektów co gwarantuje Ci udział w ciekawych projektach dających możliwość kreatywnego realizowania ambitnych zadań i codziennej interakcji z nowymi technologiami.

Stanowisko: PROGRAMISTA C# (ASP.NET)
Miejsce pracy: Tomaszów Lubelski
Region: lubelskie