Erasmus+ rekrutacja studentów i pracowników - semestr letni 2017/2018

2018-01-22 09:05:31

Zapraszamy studentów i pracowników naszej uczelni zaintere­sowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ do składnia aplikacji.

Studenci naszej uczelni (studia pierwszego stopnia - min. drugi rok studiów) mogą aplikować na praktyki zagraniczne (dwu- lub trzymiesięczne) a pracownicy na wyjazdy do uczelni partnerskich.

Szczegółowe informacje o programie Erasmus+, zasady rekrutacji oraz wymagania stawiane kandydatom znaleźć można w menu bocznym w zakładce: Współpraca międzynarodowa i Erasmus+

Rekrutacja kandydatów trwa do 15 lutego 2018 roku.

Osoby zainteresowane powinny wykazać się znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (jednym z etapów kwalifikacji jest test językowy).

Studenci proszeni są o wypełnienie i złożenie wniosku:

Pracownicy proszeni są o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Koordynator Uczelni ds. Współpracy z Zagranicą

• Dawid Długosz