Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

WSZiA na Targach Edukacji i Pracy w Tomaszowie Lubelskim

2017-04-03 09:06:53

Aktualną ofertę pracodawców oraz instytucji edukacyjnych i szkoleniowych można było poznać podczas Targów Edukacji i Pracy w Tomaszowie Lubelskim, które odbyły się w dniu 30 marca 2017 r. W wydarzeniu uczestniczyli również pracownicy i studenci naszej uczelni.

Organizatorami tegorocznych Targów Edukacji i Pracy były Lubelska Wojewódzka Komenda OHP w Lublinie, Hufiec Pracy 3-4 w Tomaszowie Lubelskim, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu, Tomaszowski Cech Wielobranżowy oraz Centrum Edukacyjno-Kongresowe KUL w Tomaszowie Lubelskim.

W programie znalazły się różnego rodzaju warsztaty dla młodzieży, konsultacje z doradcami zawodowymi i przedsiębiorcami, prezentowane były również aktualne oferty pracy, praktyk i staży zawodowych. Licznie reprezentowane były także placówki edukacyjne.

W roku akademickim 2017/2018 nasza uczelnia zaprasza na następujące kierunki: administracja (studia pierwszego stopnia z nowymi specjalnościami), fizjoterapia (studia jednolite magisterskie oraz studia drugiego stopnia), pielęgniarstwo (studia pierwszego stopnia, studia w języku angielskim, studia pomostowe). Na zainteresowanych czeka również wiele kierunków studiów podyplomowych, w tym realizowanych online w ramach programu "Akademia w chmurze".

wszystkie aktualnosci »