Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

WSZiA na Targach Edukacji i Pracy w Hrubieszowie

2017-03-16 09:29:13

W dniu 15 marca 2017 r. pracownicy i studenci naszej uczelni uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy odbywających się w Hrubieszowie. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania nowości w ofercie dydaktycznej przygotowanej przez WSZiA na nowy rok akademicki.

Targi organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Hrubieszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu adresowane były m.in. do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych stojącej przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Miały również umożliwić osobom poszukującym pracy na zapoznanie się z aktualną ofertą pracodawców i instytucji szkoleniowych.

W roku akademickim 2017/2018 nasza uczelnia zaprasza na kierunki: administracja (studia pierwszego stopnia z nowymi specjalnościami), fizjoterapia (studia jednolite magisterskie oraz studia drugiego stopnia), pielęgniarstwo (studia pierwszego stopnia, studia w języku angielskim, studia pomostowe). Na zainteresowanych czeka również wiele kierunków studiów podyplomowych, w tym realizowanych online w ramach programu "Akademia w chmurze".

wszystkie aktualnosci »