Zdobądź doświadczenie zawodowe - zgłoś się na praktyki do ZUS

2017-02-28 09:24:49

Studencie, szukasz miejsca na praktyki? Ta informacja jest dla Ciebie!

Istnieje możliwość odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych przez osoby studiujące na kierunkach związanych z działalnością Zakładu.

Praktyki w ZUS:

• organizowane są we współpracy z uczelniami wyższymi
  • odbywają się na podstawie umowy
  • kończą się wydaniem zaświadczenia o odbyciu praktyki studenckiej zawierającego dane o zakresie wykonywanej pracy i ocenie sposobu jej wykonywania.

W celu rozpoczęcia praktyki należy wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący studenckiej praktyki zawodowej w ZUS i dostarczyć go do wybranej jednostki ZUS.

Przy rozpatrywaniu formularza i zgłoszenia studenta brane są pod uwagę możliwości organizacyjne odbycia praktyki w wybranej jednostce/komórce organizacyjnej.

Podczas praktyk w ZUS praktykanci są zobowiązani do posiadania polisy ubezpieczenia od NNW ważnego w okresie praktyk.

Pracownik ZUS odpowiedzialny za obsługę praktyk:

Pani Małgorzata Brodziak
adres e-mail: praktyki.bilgoraj@zus.pl