Wydawnictwa uczelni wśród punktowanych czasopism naukowych

2016-12-14 09:45:45

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało wykaz czasopism naukowych na 2016 rok wraz z liczbą punktów, jaką autorzy otrzymują za publikację w danym tytule. Miło nam poinformować, że w wykazie znajdują się również wydawnictwa naszej uczelni: „Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy” (14 pkt), „Zamojskie Studia i Materiały. Seria: Pedagogika” (7 pkt) oraz „Zamojskie Studia i Materiały. Seria: Fizjoterapia” (4 pkt).

Aktualny wykaz czasopism naukowych na 2016 rok dostępny jest na stronach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.