Finanse są dla Ciebie największą przeszkodą w praktykach za granicą?

2016-12-05 12:35:49

Studencie, jeśli chciałeś wziąć udział w praktykach zagranicznych,
ale do tej pory na przeszkodzie stały finanse, mamy dla Ciebie dobrą informację!

Dzięki udziałowi uczelni w programie „Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Edycja 2”  możesz wyjechać na praktyki zagraniczne (jak w programie Erasmus+) z wyższym dofinansowaniem – wystarczy, że w bieżącym semestrze otrzymujesz stypendium socjalne. Nie czekaj, zapytaj o szczegóły:

Akademicka 4, pok. 35
e-mail: erasmus@wszia.edu.pl

PO WER

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu realizuje projekt dofinan­sowany z Funduszy Europejskich Zagraniczna mobilność studentów niepełno­sprawnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Edycja 2. Celem projektu jest wzmocnienie kompe­tencji zawodo­wych i kluczo­wych osób z wykorzys­taniem programów mobilności ponad­narodowej.
Dofinanso­wanie projektu z UE: 11339.00 zł