WSZiA na Targach Pracy i Edukacji w Krasnymstawie

2016-04-25 10:24:21

Studia pierwszego stopnia na kierunkach administracja, fizjoterapia i informatyka oraz kilkadziesiąt kierunków studiów podyplomowych to oferta, którą Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu prezentowała na Targach Pracy i Edukacji odbywających się 20 kwietnia 2016 r. w Krasnymstawie.

Targi organizowane były przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Kra­snymstawie wraz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie. Miały na celu promocję ofert edukacyjnych uczelni wyższych i szkół policealnych z województwa lubelskiego oraz przedstawienie krajowych i zagranicznych ofert pracy, ze szczególnym uwzględnieniem ofert pracy pochodzących od lokalnych przedsiębiorców. Głównymi adresatami wydarzenia była młodzież szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby poszukujące pracy.

Informator rekrutacyjny Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu dostępny jest pod adresem: http://informator.wszia.edu.pl