Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Spotkanie z przedstawicielami firmy MEDIREN

2016-04-11 09:31:22

W dniu 2 kwietnia br.  z inicjatywy Samorządu Studenckiego WSZiA oraz  uczelnianego Biura Karier odbyło się kolejne spotkanie skierowane do studentów i absolwentów kierunku fizjoterapia informujące o możliwo­ściach zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Tym razem  przedstawili nam swoją ofertę pracownicy Programu MEDIREN. Program zapewnia delegowanie pracowników z wykształceniem medycznym do pracy na kilkumiesięcznych kontraktach za granicą.

Oferty pozyskiwane są dzięki współpracy MEDIREN z różnymi placówkami medycznymi na terenie UE.  Partnerzy programu to m.in. państwowe i prywatne szpitale, kliniki, przychodnie, domy pomocy społecznej i inne firmy z sektora medycznego w Polsce, Francji, Niemczech, Belgii.

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja dla fizjoterapeutów do Francji.  Program obejmuje bezpłatne kursy językowe z języka francuskiego, oraz pomoc kandydatom w uznawaniu kwalifikacji za granicą.

Na spotkaniu omówiono specyfikę rynku pracy dla fizjoterapeutów we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Wszyscy uczestnicy otrzymali materiały informacyjne, mieli możliwość zadawania pytań osobom prowadzącym spotkanie.

Biuro Karier uczelni od wielu lat umożliwia studentom i absolwentom kontakt z firmami wspomagającymi zatrudnianie specjalistów w zawodach jakie uzyskuje się po studiach w  WSZiA.

Przypominamy, że na stronie www Biura Karier umieszczamy aktualizowane oferty zatrudnienia  oraz zestaw linków do portali o zatrudnieniu.  Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

wszystkie aktualnosci »