Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

WSZiA na Targach Edukacji i Pracy w Hrubieszowie

2016-04-08 09:01:02

W dniu 7 kwietnia 2016 r. pracownicy i studenci naszej uczelni brali udział w Targach Edukacji i Pracy odbywających się w Hrubieszowie. Wydarzenie było znakomitą okazją do zaprezentowania oferty studiów licencjackich, inżynierskich i podyplomowych przygotowanych przez WSZiA w Zamościu na nowy rok akademicki.

Targi organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Hrubieszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu adresowane były m.in. do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych stojącej przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Miały również umożliwić osobom poszukującym pracy na zapoznanie się z aktualną ofertą pracodawców i instytucji szkoleniowych.

Z obszernymi fotoreportażami z wydarzenia zapoznać się można m.in. na stronach HrubieszowInfo.pl: "Tłumy na Targach Edukacji i Pracy" oraz  LubieHrubie.pl: "Targi Edukacji i Pracy w Hrubieszowie"

Informator rekrutacyjny Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu dostępny jest natomiast pod adresem: http://www.informator.wszia.edu.pl/

wszystkie aktualnosci »