Wykorzystaj czas wakacji na realizację praktyk i zdobycie doświadczenia

2015-08-11 01:21:20

Realizowany w tym roku "Program praktyk studenckich w administracji rządowej" jest dla studentów szansą na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w interesujących i zróżnicowanych uwarunkowaniach administracji publicznej.

To propozycja nie tylko dla studentów kierunku administracja, ale także innych kierunków studiów, gdyż administracja rządowa nadzoruje rozliczne dziedziny funkcjonowania państwa. Zarówno organizacja służby zdrowia, bezpieczeństwa państwa, nadzór budowlany, zagadnienia finansowe i informatyczne to możliwa tematyka praktyk w ponad 1500 urzędach administracji rządowej oraz jednostkach przez nie nadzoro­wanych, które zobowiązały się do przygotowania ponad 16 600 miejsc praktyk.

Aktualna oferta dostępna jest pod adresem: http://oferty.praca.gov.pl.

Bezpośrednio do naszej uczelni zwróciły się ostatnio następujące instytucje z propozycją przyjęcia na praktyki studentów:

• Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
    (Lubelski Oddział Regionalny)
  • Lubelski Urząd Wojewódzki

Ofertę praktyk lub wolontariatu przedstawiła także Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, filia w Zamościu.

Zainteresowanych studentów prosimy o kontakt mailowy na adres: praktyki@wszia.edu.pl.