Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Rozpoczęły się zapisy do Akademii 50+

2012-09-24 08:13:33

Rusza kolejna edycja Akademii 50+. Inicjatywa Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, skierowana jest do osób starszych, także aktywnych zawodowo!, które chcą pogłębiać swoją wiedzę i aktywnie, twórczo spędzać czas. Zapisy na rok akademicki 2012/2013 trwają do 5 października.

Zorganizowaliśmy kolejną edycję Akademii 50+, bo ubiegłoroczne doświadczenie pokazuje, że jest duże zapotrzebowanie na takie inicjatywy wśród osób starszych i w średnim wieku. 70 uczestników poprzedniej edycji bardzo pozytywnie podsumowało poziom i tematykę oferowanych zajęć.

Słuchacze Akademii będą brać udział w ciekawych wykładach, dwa razy w miesiącu, w środy o godz. 17.00 w siedzibie WSIiZ na ul. Sucharskiego. Tematyka wykładów jest bardzo różnorodna, będzie dotyczyć m.in.: problemów współczesnego świata i Polski, turystyki, a także informatyki, kultury, zdrowia i medycyny oraz finansów i administracji.

WSIiZ przygotowała też, jak poprzednio, sekcje zainteresowań. Będą to zajęcia w mniejszych grupach i na pewno każdy znajdzie cos dla siebie.

Będą to np. lektoraty językowe na różnych poziomach, zajęcia komputerowe, sportowo-rekreacyjne (np. wycieczki, gimnastyka rehabilitacyjne, Nordic Walking), gry towarzyskie, a także kursy fotografii, warsztaty na różne tematy (np. wielokulturowość, spotkania kulinarne.

Dla słuchaczy organizowane będą także spotkania integracyjne w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej, wycieczki krajoznawcze, gimnastyka i rehabilitacja. Mogą także korzystać z usług Centrum Rehabilitacyjno-Medycznego REH-MEDIQ w Tyczynie po promocyjnych cenach.

Zapisy trwają do 5 października. Będą przyjmowane telefonicznie pod nr 17 8661278 lub mailowo (akademia50@wsiz.rzeszow.pl). Więcej informacji o Akademii i zasadach rekrutacji na stronie Akademii wsiz.rzeszow.pl/akademia50plus

 

Serdecznie zapraszamy do udziału. Te spotkania to nie tylko okazja do pogłębienia wiedzy i ciekawego spędzenia czasu. To również szansa zawarcia nowych znajomości i przyjaźni. Opłaty są symboliczne. Wpisowe dla nowych słuchaczy wynosi jedynie 20 zł. Uczestnicy poprzedniej edycji nie płacą. Składka za semestr zimowy to zaledwie 30 zł, a za cały rok akademicki 60 zł. Zajęcia w sekcjach zainteresowań są dodatkowo płatne. Ich koszt zostanie ustalany w zależności liczebności grup. Będzie to również niewielka kwota. 

wszystkie aktualnosci »