Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Ostatnie dni rekrutacji na semestr letni!

2011-03-11 03:37:44

Jeszcze tylko do 25 marca można składać podania na studia II stopnia na kierunkach Informatyka (studia stacjonarne i niestacjonarne) i Zdrowie publiczne (studia niestacjonarne) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Oferta na studia na kierunku Informatyka skierowana jest do absolwentów studiów inżynierskich I stopnia. 50 proc. najlepszych studentów studiów stacjonarnych otrzyma stypendium w wysokości 5000 zł rocznie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, studia stacjonarne będą realizowane tylko trzy dni w tygodniu, w godzinach popołudniowych, co umożliwi godzenie zajęć na Uczelni z obowiązkami zawodowymi. Studia niestacjonarne będą oferowane w systemie sobota-niedziela.

Studia z zakresu zdrowia publicznego prowadzone są w Europie i Stanach Zjednoczonych od wielu lat, a kraje wysoko rozwinięte przywiązują szczególną uwagę do ich rangi. Zdobyte wykształcenie i znajomość problematyki medycznej oraz podstaw nauk społecznych, prawa, ekonomii, zarządzania, metod badawczych, umiejętności wykorzystania systemów informatycznych, uzasadniać będzie ubieganie się o zatrudnienie w zakładach opieki zdrowotnej, a także w innych organizacjach zajmujących się szeroko rozumianą ochroną i promocją zdrowia.

 

wszystkie aktualnosci »