CZY JESTEŚMY DOBRZE PRZYGOTOWANI DO PREZYDENCJI W RADZIE UE? - debata oxfordzka

2011-04-11 08:09:40

11 kwietnia 2011 r. o godz. 11: 30 w auli Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera odbędzie się debata oxfordzka.

Studenci krakowskich uczelni:  Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, oraz członkowie Klubu Jagiellońskiego będą próbowali odpowiedzieć na pytanie: CZY JESTEŚMY DOBRZE PRZYGOTOWANI DO PREZYDENCJI W RADZIE UE?

Podczas debaty poruszone zostaną kwestie stanu przygotowań Polskiej Prezydencji, obszarów priorytetowych – jakie są cele Polskiej Prezydencji? oraz jej wymiaru społecznego – co proponuje młodym ludziom?

Debatę poprowadzi Jadwiga Emilewicz – dyrektor Muzeum PRL-u w Krakowie. W roli eksperta wystąpi dr Jarosław Gowin – rektor Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. Patronat honorowy nad debatą objął Wojewoda Małopolski – Stanisław Kracik.

Organizatorami debaty są Biuro Karier WSE i Klub Jagielloński.