Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Sienkiewicza 22, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Infor-
macji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Kształcenie obcokrajowców szansą dla polskiego szkolnictwa wyższego

2013-04-15 12:45:27

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wraz z Ministerstwem Spraw Zagranicznych organizują seminarium „Kształcenie studentów obcokrajowców - szansą dla rozwoju szkolnictwa wyższego w Polsce”

Przeczytaj więcej »
 

Jutro w Hali Podpromie odbędą Podkarpackie Targi Pracy

2013-04-10 10:07:49

11 kwietnia w hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Podkarpackich Targów Pracy, które po raz 13 organizuje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Targi skierowane są do studentów i absolwentów rzeszowskich uczelni, ale także innych osób poszukujących zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki. Wstęp jest bezpłatny.

Przeczytaj więcej »
 

WSIiZ hoduje egozotyczne alpaki

2013-04-09 08:52:07

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie utworzyła Laboratorium Badań nad Alpakami. Uczelnia rozpoczęła hodowlę 35 samic i 4 samców tych egzotycznych zwierząt, przede wszystkim dla selekcji odpowiednich linii pod kątem kolorów i właściwości runa. Alpaki będą też wykorzystywane do zooterapii.

Przeczytaj więcej »
 

Od 21 stycznia zapisy na nowy semestr Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego

2013-01-18 12:49:08

21 stycznia (najbliższy poniedziałek) o godzinie 15.00 rozpoczynają się zapisy na drugi semestr bezpłatnych zajęć Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Rzeszowie, organizowanych przez WSIiZ. Indeks otrzyma jak poprzednio 120 małych studentów. Zapisy prowadzone będą do 10 lutego.

Przeczytaj więcej »
 

Polska: państwo z ciekawą historią - wykład Wiceministra Spraw Zagranicznych prof. Janusza Ciska w WSIiZ

2013-01-17 01:04:12

Wiceminister Spraw Zagranicznych prof. Janusz Cisek wygłosił w WSIiZ wykład o „Historii w służbie współczesnej polityki zagranicznej”. Polityk mówił o związku polskiego dziedzictwa historycznego z wizerunkiem kraju na arenie międzynarodowej oraz o działaniach MSZ na rzecz poprawy tego wizerunku.

Przeczytaj więcej »
 

Wiceminister Spraw Zagranicznych z wykładem i na konf. prasowej w WSIiZ

2013-01-11 08:13:30

Zapraszam też gorąco na wykład otwarty ministra „Historii w służbie współczesnej polityki zagranicznej”. Wykład odbędzie się o godzinie 10 w Klubie Akademickim WSIiZ, ul. Sucharskiego 2. Jednocześnie bardzo proszę o medialne rozpropagowanie tej informacji, by dotarła do mieszkańców regionu, których serdecznie zapraszamy na wykład, oczywiście nieodpłatnie. Poniżej informacja prasowa. 

Przeczytaj więcej »
 

WSIiZ podpisała umowę o współpracy z Grupą Santander

2012-12-17 03:56:53

17 grudnia Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie podpisała umowę o współpracy z Grupą Santander. To kolejny znaczący partner z sektora gospodarki, z jakim uczelnia będzie realizować m.in. projekty wspierające przedsiębiorczość, wymianę międzynarodową oraz staże i praktyki dla studentów. To duża szansa zwłaszcza dla studentów finansów i rachunkowości oraz ekonomii na zatrudnienie w jednej z największych grup finansowych i instytucji z nią związanych 

Przeczytaj więcej »
 

6 studentów WSIiZ wyróżnionych

2012-12-14 10:39:44

6 studentów WSIiZ otrzymało stypendia ministerialne za wybitne osiągnięcia. To drugi wynik w Polsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych. Więcej o jednego stypendystę ma w tym roku jedynie Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, zrzeszona w konsorcjum z WSIiZ. 

Przeczytaj więcej »
 

Przedstwiciele firm informatycznych przedstwili oferty pracy studentom rzeszowskim

2012-12-13 11:31:26

Tworzenie animacji trójwymiarowych i aplikacji na iPhone, odzyskiwanie danych z pendriva to tylko niektóre z interesujących zajęć, w jakich uczestniczyli studenci podczas Dnia Kariery z Informatyką zorganizowanego w WSIiZ. Młodzi ludzie spotkali się też z przedstawicielami firm informatycznych, które poszukują nowych pracowników.

Przeczytaj więcej »
 

Terroryzm a prawa człowieka

2012-12-11 08:24:16

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie zorganizowała dziś seminarium "Terroryzm a prawa człowieka". Eksperci dyskutowali o różnych metodach zwalczania terroryzmu w kontekście poszanowania praw człowieka, m.in. poprzez pryzmat arabskiej rewolucji i zróżnicowanej kontroli na lotniskach. Podczas spotkania odbyła się też promocja książki „Terroryzm a prawa człowieka” pod red. prof. zw. dr hab. Haliny Zięby-Załuckiej i gen. bryg. rez. dr. inż. Tomasza Bąka.

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Starsze »