Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uwaga niepełnosprawni – szansa na dofinansowanie kształcenia

2015-09-07 12:14:42

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Lubelskim uprzejmie informuje, że absolwenci szkół ponadgimnazjalnych planujący kontynuację nauki na poziomie policealnym lub wyższym mają możliwość uzyskania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pomocy finansowej w uzyskaniu wykształcenia.

Przeczytaj więcej »
 

KURSY DLA MATURZYSTÓW

2015-09-03 09:49:53

Chcesz mieć pewność, że potrafisz zdać maturę? Przyjdź, zapisz się na kurs. Swój cel osiągniesz bez zbędnego wysiłku z pomocą profesjonalistów – pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu młodzieży do matury. ZAPRASZAMY!

Przeczytaj więcej »
 

Nowe kierunki w ofercie studiów podyplomowych!

2015-09-03 01:24:53

Do 30 września br. trwa rekrutacja na studia podyplomowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych przygotowaną na rok akademicki 2015/2016, w tym z nowościami: Administracja stanu cywilnego – studia adresowane są przede wszystkim do pracowników urzędów stanu cywilnego, urzędników i pracowników administracji publicznej (rządowej i samorządowej) pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, a także do wszystkich osób zainteresowanych tematyką administracji, Fizjoterapia geriatryczna/rehabilitacja lecznicza osób starszych w warunkach domowych – studia adresowane są do absolwentów kierunku fizjoterapia lub równorzędnych w świetle prawa zainteresowanych zdobyciem i pogłębieniem wiedzy oraz umiejętności w zakresie zawodowych i prawno-organizacyjnych aspektów rehabilitacji leczniczej osób starszych i w warunkach domowych. Studia adresowane są także do osób prowadzących lub zamierzających prowadzić własną działalność gospodarczą w zakresie rehabilitacji leczniczej.

Przeczytaj więcej »
 

Pierwsze decyzje o uruchomieniu nowych edycji studiów podyplomowych!

2015-09-01 02:29:45

W drugiej połowie października rozpoczynamy zajęcia na następujących kierunkach studiów podyplomowych: Edukacja wczesnoszkolna, Informatyka dla nauczycieli, Informatyka użytkowa, Pedagogika przedszkolna, Podyplomowe studia pedagogiczne, Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Kolejne decyzje o uruchamianiu nowych edycji studiów podyplomowych już wkrótce. Osoby, które chcą dołączyć do grona Słuchaczy studiów podyplomowych mogą jeszcze składać dokumenty. Rekrutacja trwa do 30 września br. Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj więcej »
 

Stypendia na semestr zimowy 2015/2016

2015-09-01 02:17:12

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi stypendiów w semestrze zimowym 2015/2016. Informujemy, że wszystkie wnioski można składać w kwesturze (pokój nr 17, Akademicka 4, I piętro) w terminie od 1 września 2015 r. do 15 października 2015 r.

Przeczytaj więcej »
 

Tańsze kształcenie podyplomowe!

2015-08-20 11:59:22

Złóż komplet dokumentów do 15 września br. i uzyskaj zniżkę w opłacie czesnego na następujących kierunkach studiów podyplomowych: Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy – zniżka w wysokości 300 zł, Oligofrenopedagogika dla absolwentów kursu kwalifikacyjnego – zniżka w wysokości 165 zł (15 %).
 

Przeczytaj więcej »
 

Przerwa w pracy Działu Praktyk WSZiA

2015-08-12 11:11:12

Informujemy studentów, że Dział Praktyk będzie nieczynny od 14 sierpnia do 2 września br. i nie będzie możliwości pobrania skierowań na praktyki (dotyczy wszystkich kierunków studiów I i II stopnia).

Przeczytaj więcej »
 

Wykorzystaj czas wakacji na realizację praktyk i zdobycie doświadczenia

2015-08-11 01:21:20

Studencie, ciekawe miejsca na realizację praktyk czekają na Ciebie! Realizowany w tym roku "Program praktyk studenckich w administracji rządowej" jest dla studentów szansą na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w interesujących i zróżnicowanych uwarunkowaniach administracji publicznej.

Przeczytaj więcej »
 

Czy jesteś za wprowadzeniem JOW? Zaproszenie na relację z debaty

2015-08-05 01:09:50

W Collegium Novum Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu 26 lipca 2015 odbyła się debata oksfordzka nad tezą: Ta strona uważa, że należy wprowadzić jednomandatowe okręgi wyborcze w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Organizatorem debaty było Centrum Badań nad Parlamentaryzmem i Demokracją Lokalną naszej Uczelni. Debata miała na celu dostarczyć argumentów obywatelom regionu zamojskiego, uczestnikom ogólnokrajowego referendum zaplanowanego na 6 września br., do odpowiedzi na postawione w nim pytanie: Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej?

Przeczytaj więcej »
 

Dlaczego warto studiować fizjoterapię?

2015-08-03 09:50:37

Czy wiesz, że fizjoterapia określana jest często jako "zawód przyszłości"? Rosnąca liczba seniorów z jednej strony i dające się dostrzec coraz większe zainteresowanie aktywnym trybem życia z drugiej sprawiają, że wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów potrafiących pomóc przy urazach i chorobach między innymi narządu ruchu, układu nerwowego i układu krążeniowo-oddechowego. Kierunek fizjoterapia znajdziesz w ofercie naszej uczelni na nowy rok akademicki, zapraszamy na studia.

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 Starsze »