Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Przetargi Media o nas Kontakt

Uczestniczyliśmy w „VI Dniach motoryzacji” organizowanych przez zamojski „MECHANIK”

2015-05-18 02:12:55

W piątek, 15 maja br. na placu szkolnym ZSP Nr 2 w Zamościu można było zobaczyć ciekawe pokazy (m.in. akcję ratowniczą z zasto­sowaniem ciężkiego sprzętu) oraz przeróżne maszyny i pojazdy (jeżdżące, pływające jak i latające). Ponadto każdy mógł spróbować swoich sił na symulatorze jazdy i w licznych konkursach. Nasza uczelnia brała czynny udział w tym wydarzeniu.

Przeczytaj więcej »
 

Tufy zeolitowe: zaproszenie na międzynarodową konferencję naukową

2015-05-13 02:19:19

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu wraz
z partnerami mają przyjemność zaprosić w dniach 21-22 maja 2015 r. na międzynarodową konferencję naukową pt. "Tufy zeolitowe szansą rozwoju polsko-ukraińskiego obszaru transgranicznego" realizowaną w ramach projektu "Opracowanie innowacyjnego modelu transgranicznego wykorzystania tufów zeolitowych".

Przeczytaj więcej »
 

Konkurs REVITARE

2015-05-11 02:11:26

Zachęcamy do udziału w organizowanym przez Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych w Katowicach ogólnopolskim konkursie dla studentów i młodych pracowników nauki na prace naukowo badawcze dotyczące rewitalizacji terenów zdegradowanych - REVITARE.  Dlaczego REVITARE? Konkurs ma zwrócić uwagę młodych ludzi na tereny zdegradowane w procesie industrializacji i urbanizacji. Jednocześnie podkreślić fakt, że powierzchnia ziemi stanowi zasób nieodnawialny, wymagający szczególnej wrażliwości i świadomości nie tylko zarządzających środowiskiem, ale i całego społeczeństwa.

Przeczytaj więcej »
 

Kolekcjonuj podróżnicze wspomnienia z Global Citizen!

2015-05-11 02:01:18

Co teraz robisz? Gdzie teraz jesteś? Czy maksymalnie wykorzystujesz swój czas i potencjał? Czujesz, że w Twoim życiu brakuje aktywnego działania? Czas to zmienić. Wyjedź na wolontariat z Global Citizen i odkryj swoje życie na nowo. Dowiedz się, jak to jest pomagać osobom z drugiego końca świata oraz spełniać się poprzez przekazywanie swoich umiejętności innym.

Przeczytaj więcej »
 

Computational Intelligence, Medicine and Biology

2015-05-05 02:30:28

W kwietniu br. w wydawnictwie Springer ukazała się monografia "Computational Intelligence, Medicine and Biology: Selected Links" pod redakcją Krzysztofa Pancerza (Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu) oraz Eleny Zaitseva z Uniwersytetu w Zilinie na Słowacji. Monografia omawia interesujące zagadnienia dotyczące wybranych powiązań oraz możliwości zastosowań metod inteligencji obliczeniowej w problemach klasyfikacji i analizy danych, analizy niezawodności oraz modelowania systemów w takich obszarach jak medycyna, ochrona zdrowia, biomechanika i biologia. W międzynarodowym gronie autorów rozdziałów w monografii znaleźli się między innymi pracownicy naukowi oraz dydaktyczni naszej uczelni, Andrzej Burda, Zbigniew Omiotek oraz Krzysztof Pancerz prezentujący wyniki badań naukowych w obszarze wykorzystania narzędzi inteligencji obliczeniowej w medycynie i ochronie zdrowia. ​

Przeczytaj więcej »
 

Efektywne wykorzystanie zeolitów

2015-05-04 08:20:03

Właściwości zeolitów i efektywne wykorzystanie materiałów zawierających zeolity” – pod takim tytułem odbyła się w dniach 22-23 kwietnia 2015 r. w hotelu „Akwarela” w Żółkwi na Ukrainie, międzynarodowa konferencja naukowa. Konferencja została zorganizowana w ramach projektu „Opracowanie innowacyjnego modelu transgranicznego wykorzystania tufów zeolitowych” realizowanego w Polsce i na Ukrainie przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu, Politechnikę Lwowską, Politechnikę Lubelską oraz Instytut Agrofizyki im. Bogdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie.

Przeczytaj więcej »
 

Konferencja Studenckich Kół Naukowych

2015-04-28 02:46:56

29 maja 2015 roku odbędzie się XV Międzyuczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych, organizowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Centrum Informacji Europejskiej „Europe Direct”. Tematem przewodnim tej sesji będzie hasło „Obywatele - Gospodarka - Rozwój”.

Przeczytaj więcej »
 

Bezpłatne kursy dla fizjoterapeutów

2015-04-22 02:02:17

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie organizuje w maju 2015 roku 4 bezpłatne kursy doskonalące dla fizjoterapeutów z zakresu opieki geriatrycznej. Kursy organizowane są w Zamościu w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji oraz w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II. Przedsięwzięcie finansowane jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu realizowanego przez CMKP „Wsparcie systemu kształcenia ustawicznego personelu medycznego w zakresie opieki geriatrycznej”. Uczestnikom kursów refundowane są koszty przejazdów i noclegów. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe oraz całodzienne wyżywienie.

Przeczytaj więcej »
 

Wspieramy talenty

2015-04-17 11:25:19

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu była partnerem oraz fundatorem nagród dla zwycięzców V Festiwalu Talentów Młodzieży - Zamość 2015 pod hasłem "Pozwólmy młodym rozwinąć skrzydła", zorganizowanego przez Bursę Międzyszkolną nr 1 w Zamościu. Do udziału zaproszeni byli wykonawcy indywidualni, jak i grupy reprezentujące swoje szkoły lub placówki oświatowe z województwa lubelskiego, którzy prezentowali się w trzech kategoriach: muzyka i śpiew, małe formy sceniczne, taniec i inne sztuki. Grand Prix V Festiwalu Talentów Młodzieży otrzymała Grupa Musicalowa I Społecznego LO za wykonanie fragmentów widowiska „Jeszcze będziemy młodzi”. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i nagrodzonym.

Przeczytaj więcej »
 

Przy muzyce o kulturze

2015-04-14 02:31:37

"Rola kultury i wartości w procesie wychowawczym we współczesnej Europie" to temat lekcji europejskiej przeprowadzonej przez dr Janusza Skwarka – dziekana Wydziału Pedagogiki i Fizjoterapii Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, jaka odbyła się 14 kwietnia br.

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 Starsze » 

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska