Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Nowy numer Zamojskich Studiów i Materiałów

2016-03-08 02:12:31

Nakładem wydawnictwa naszej uczelni ukazał się nowy numer punktowanej (7 pkt.) serii Pedagogika. Zamojskie Studia i Materiały seria Pedagogika traktuje o szeroko rozumianej problematyce pedagogiki, zwraca uwagę na aktualne problemy pedagogiczne oraz ich związek z wychowaniem i kształceniem młodzieży w Polsce oraz krajach współczesnej Europy. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj więcej »
 

Studia podyplomowe rozpoczynające się w semestrze letnim 2015/2016!

2016-02-23 11:27:32

Zapraszamy na studia podyplomowe na kierunku Trener personalny, którego planowany termin uruchomienia to kwiecień br.  To ostatnia szansa, aby dopisać się do grupy na kierunkach: Polityka zdrowotna i zarządzanie w ochronie zdrowaPrawo samorządu terytorialnego i administracji oraz Autyzm, zespół Aspergera, wspomaganie dziecka i rodziny.  Kolejne decyzje o uruchamianiu nowych edycji studiów podyplomowych już wkrótce.

Przeczytaj więcej »
 

Przewodniki KARIERA Magazynu SEMESTR

2016-02-15 09:39:01

Ukazały się poszerzone i zaktualizowane wersje dwóch najnowszych Przewodników KARIERA Magazynu SEMESTR. Znaleźć w nich można artykuły i ogłoszenia dot. KARIERY m.in. w: Coca-Coli, IT, finansach i ubezpieczeniach, marketingu, sprzedaży, handlu, obsłudze klienta a także propozycje banków dla studentów i recenzje najnowszych gadżetów dla studentów. Zachęcamy do lektury.

Dodatkowo warto wiedzieć, że na stronie: MagazynSemestr codziennie pojawiają się nowe oferty praktyk i zatrudnienia dla studentów i absolwentów.

Przeczytaj więcej »
 

Lubelskie Forum Młodych Naukowców

2016-02-15 09:16:41

Już 1 marca 2016 o godz. 10.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się I Lubelskie Forum Młodych Naukowców – Kierunek Innowacje.

Spotkanie jest skierowane do osób, które chcą związać swoją przyszłość ze światem nauki lub działalnością badawczo-rozwojową, a więc do studentów, doktorantów i młodych naukowców do 35 roku życia.

Dowiesz się m.in. jakie są możliwości rozwoju naukowego młodych naukowców, jak zbudować zespół naukowo-badawczy i nim zarządzać oraz jakie możliwości i korzyści niesie praca w takim zespole zarówno z perspektywy naukowca jak i przedsiębiorcy. Ponadto w II części spotkania eksperci opowiedzą jak poprawnie i skutecznie wypełniać wnioski w ramach konkursów grantowych znajdujących się w ofercie NCN oraz NCBiR.

Przeczytaj więcej »
 

Studentka z Turcji w WSZiA

2016-02-12 12:28:01

Jednym z założeń programu Erasmus+ jest pomoc studentom w zdobywaniu cennego doświadczenia. Z tym właśnie zamiarem do naszej uczelni przyjechała studentka czwartego roku fizjoterapii z Turcji. Pani Azize Akinci przez okres trzech miesięcy będzie pod okiem dr Rafała Sapuły i dr Marty Wolanin realizować praktyki w Zamojskiej Klinice Rehabilitacji.

Przeczytaj więcej »
 

Multidyscyplinarne badania nad procesem starzenia się

2016-02-03 12:35:33

Bank Zachodni WBK w ramach programu Santander Universidades, zaprasza do aplikowania na wysokiej jakości program letni prowa­dzony przez Profesorów Uniwersytetu w Kolonii we współpracy z partnerami, specjalizującymi się w sektorze. Tegoroczna Letnia Szkoła będzie odbywać się pod tytułem "Multidyscyplinarne badania nad procesem starzenia się". Proces aplikacji otwarty do 31 marca br.

Przeczytaj więcej »
 

Krzysztofa Zanussiego rozważania o miłosierdziu

2016-02-03 08:52:09

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wykładu pt. "Krzysztofa Zanussiego rozważania o miłosierdziu", jaki w ramach XXI Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego "Sacrofilm" w naszej uczelni wygłosił reżyser, prof. Krzysztof Zanussi.

Przeczytaj więcej »
 

STYPENDIA NA SEMESTR LETNI 2015/2016

2016-01-29 10:36:29

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o stypendiach, o jakie mogą ubiegać się studenci w semestrze letnim roku akademickiego 2015/2016.  Informujemy, że wszystkie wnioski można składać w kwesturze uczelni (Akademicka 4, pok.17), bądź przesłać pocztą w terminie od 15 lutego do 05 marca 2016 roku.

Przeczytaj więcej »
 

MOŻESZ STUDIOWAĆ BEZPŁATNIE!

2016-01-22 02:56:45

Skorzystaj z DOFINANSOWANIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH z Krajowego Funduszu Szkoleniowego! Nowe zasady przyznawania dofinansowania dają możliwość ubiegania się o wsparcie większej grupie osób (m.in. zniesiona została bariera wiekowa 45+).

Przeczytaj więcej »
 

XXI Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego - Sacrofilm 2016

2016-01-15 11:40:05

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego SACROFILM "O miłosierdziu w spotkaniach w drodze do Jednego Ojca", które po raz dwudziesty pierwszy odbędą się w Zamościu, w dniach 30 stycznia – 4 lutego br. Honorowy patronat nad SACROFILMEM objęli – JE. Ks. Bp Marian Rojek – Biskup Zamojsko-Lubaczowski, Andrzej Wnuk – Prezydent Miasta Zamość, prof. Krzysz­tof Zanussi – reżyser, dr Stanisław Wieczorek – Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu.
Znakiem rozpoznawczym Sacrofilmu jest prezentowanie religii monoteistycznych w duchu nauczania Soboru Watykańskiego II, papieża św. Jana Pawła II oraz jego następców – Ojca Świętego Benedykta i Franciszka. W tym roku na kinowym ekranie i w salach wykładowych naszej uczelni (Sienkiewicza 22a, Sala E02) poruszany będzie temat miłosierdzia w ujęciu judaizmu, chrześcijaństwa oraz islamu. Przez podjęcie tej problematyki, organizatorzy Sacrofilmu, pragną włączyć się w przeżywanie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia, ogłoszonego przez papieża Franciszka.

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 Starsze »