Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

RUSZYŁ OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O CSR

2016-03-14 11:37:27

Ruszył Konkurs CSR organizowany przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu, program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W dniach 07 - 18 br. marca licealiści/stki i studenci/tki z całej Polski będą mogli wziąć udział w teście online i dzięki temu zakwalifikować się do kolejnych etapów konkursu. Celem Konkursu CSR jest upowszechnianie idei społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR) oraz wspieranie osób, które są zainteresowane pogłębianiem wiedzy na ten temat.

Przeczytaj więcej »
 

Erasmus+ rekrutacja studentów i pracowników

2016-03-09 12:04:57

Zapraszamy studentów i pracowników naszej uczelni zaintere­sowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ do składnia aplikacji. W tym semestrze studenci naszej uczelni mogą aplikować na dwumiesięczne wakacyjne praktyki zagraniczne a pracownicy na wyjazdy do uczelni partnerskich (w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych bądź szkoleniowym).

Przeczytaj więcej »
 

Absolwenci studiów podyplomowych WSZiA

2016-03-08 03:51:46

5 marca br. w Browarze Zamojskim przy ul. Sienkiewicza 22, odbyło się uroczyste zakończenie studiów podyplomowych organizo­wanych przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu. Władze uczelni: dziekan dr inż. Andrzej Burda, oraz kierownicy studiów: dr Anna Sak – Styczyńska i Barbara Grądkowska wręczyli świadectwa absolwentom 4 kierunków studiów podyplomowych.

Przeczytaj więcej »
 

Nowy numer Zamojskich Studiów i Materiałów

2016-03-08 02:12:31

Nakładem wydawnictwa naszej uczelni ukazał się nowy numer punktowanej (7 pkt.) serii Pedagogika. Zamojskie Studia i Materiały seria Pedagogika traktuje o szeroko rozumianej problematyce pedagogiki, zwraca uwagę na aktualne problemy pedagogiczne oraz ich związek z wychowaniem i kształceniem młodzieży w Polsce oraz krajach współczesnej Europy. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj więcej »
 

Studia podyplomowe rozpoczynające się w semestrze letnim 2015/2016!

2016-02-23 11:27:32

Zapraszamy na studia podyplomowe na kierunku Trener personalny, którego planowany termin uruchomienia to kwiecień br.  To ostatnia szansa, aby dopisać się do grupy na kierunkach: Polityka zdrowotna i zarządzanie w ochronie zdrowaPrawo samorządu terytorialnego i administracji oraz Autyzm, zespół Aspergera, wspomaganie dziecka i rodziny.  Kolejne decyzje o uruchamianiu nowych edycji studiów podyplomowych już wkrótce.

Przeczytaj więcej »
 

Przewodniki KARIERA Magazynu SEMESTR

2016-02-15 09:39:01

Ukazały się poszerzone i zaktualizowane wersje dwóch najnowszych Przewodników KARIERA Magazynu SEMESTR. Znaleźć w nich można artykuły i ogłoszenia dot. KARIERY m.in. w: Coca-Coli, IT, finansach i ubezpieczeniach, marketingu, sprzedaży, handlu, obsłudze klienta a także propozycje banków dla studentów i recenzje najnowszych gadżetów dla studentów. Zachęcamy do lektury.

Dodatkowo warto wiedzieć, że na stronie: MagazynSemestr codziennie pojawiają się nowe oferty praktyk i zatrudnienia dla studentów i absolwentów.

Przeczytaj więcej »
 

Lubelskie Forum Młodych Naukowców

2016-02-15 09:16:41

Już 1 marca 2016 o godz. 10.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się I Lubelskie Forum Młodych Naukowców – Kierunek Innowacje.

Spotkanie jest skierowane do osób, które chcą związać swoją przyszłość ze światem nauki lub działalnością badawczo-rozwojową, a więc do studentów, doktorantów i młodych naukowców do 35 roku życia.

Dowiesz się m.in. jakie są możliwości rozwoju naukowego młodych naukowców, jak zbudować zespół naukowo-badawczy i nim zarządzać oraz jakie możliwości i korzyści niesie praca w takim zespole zarówno z perspektywy naukowca jak i przedsiębiorcy. Ponadto w II części spotkania eksperci opowiedzą jak poprawnie i skutecznie wypełniać wnioski w ramach konkursów grantowych znajdujących się w ofercie NCN oraz NCBiR.

Przeczytaj więcej »
 

Studentka z Turcji w WSZiA

2016-02-12 12:28:01

Jednym z założeń programu Erasmus+ jest pomoc studentom w zdobywaniu cennego doświadczenia. Z tym właśnie zamiarem do naszej uczelni przyjechała studentka czwartego roku fizjoterapii z Turcji. Pani Azize Akinci przez okres trzech miesięcy będzie pod okiem dr Rafała Sapuły i dr Marty Wolanin realizować praktyki w Zamojskiej Klinice Rehabilitacji.

Przeczytaj więcej »
 

Multidyscyplinarne badania nad procesem starzenia się

2016-02-03 12:35:33

Bank Zachodni WBK w ramach programu Santander Universidades, zaprasza do aplikowania na wysokiej jakości program letni prowa­dzony przez Profesorów Uniwersytetu w Kolonii we współpracy z partnerami, specjalizującymi się w sektorze. Tegoroczna Letnia Szkoła będzie odbywać się pod tytułem "Multidyscyplinarne badania nad procesem starzenia się". Proces aplikacji otwarty do 31 marca br.

Przeczytaj więcej »
 

Krzysztofa Zanussiego rozważania o miłosierdziu

2016-02-03 08:52:09

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wykładu pt. "Krzysztofa Zanussiego rozważania o miłosierdziu", jaki w ramach XXI Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego "Sacrofilm" w naszej uczelni wygłosił reżyser, prof. Krzysztof Zanussi.

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Starsze » 

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska