Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Międzynarodowy Dzień Wody

2011-03-21 08:48:01

Międzynarodowy Dzień Wody obchodzony jest co roku 22 marca. Został ustanowiony 19 lat temu przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Polska Akcja Humanitarna organizuje szereg wydarzeń z nim związanych: 17 marca zapraszamy do tramwaju PAH, gdzie pasażerowie dowiedzą się więcej o projektach PAH i problemie dostępu do wody. 

Przeczytaj więcej »
 

Inauguracja Akademii Służby Publicznej

2011-03-11 03:44:29

Jaka rolę pełni polityka w służbie publicznej, czy współcześni politycy pamiętają, że ich pierwszym zadaniem to przede wszystkim służyć dobru społecznemu?

Przeczytaj więcej »
 

Izrael-Palestyna -apartheid czy alternatywa demokratyczna

2011-01-20 10:39:08

"Izrael-Palestyna -apartheid czy alternatywa demokratyczna?" - to tytuł piątkowego spotkania z brytyjskim dziennikarzem Benem White`em, które poprowadzi dr Konrad Pędziwiatr.

Przeczytaj więcej »
 

Kształcenie z perspektywą

2011-01-11 02:59:17

1 stycznia 2011 roku rozpoczęła się realizacja nowego projektu Kształcenie z perspektywą, w ramach którego realizowane będą studia podyplomowe i bazujące na nich szkolenia o tematyce: Doradztwo zawodowe.

Przeczytaj więcej »
 

Zarządzanie projektami - nowe możliwości

2011-01-11 02:58:49

1 stycznia 2011 roku rozpoczęła się realizacja projektu „Zarządzanie projektami – nowe możliwości”. Obejmuje on swoim zasięgiem Małopolskę, kierowany jest do osób związanych z branżą przemysłu czasu wolnego (turystyka, rekreacja, sport, kultura). W ramach projektu w kolejnych edycjach realizowane będą szkolenia z zarządzania projektami. Projekt jest współfinansowany ze środków UE w ramach EFS i trwa do 30 czerwca 2012 roku. 

Przeczytaj więcej »
 

Literacka Mapa Krakowa

2011-01-11 02:57:22

Pod kierunkiem dr Joanny Rzegockiej, z udziałem kadry lingwistyki, rozpoczęła się realizacja projektu „Literacka Mapa Krakowa" współfinansowanego ze środków Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy w ramach programu EDUKACJA, podprogramu Dziedzictwo kulturowe i tradycje. 

Przeczytaj więcej »
 

Cykl wykładów o tematyce społecznej

2011-01-11 02:56:39

Od września 2010 roku Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera rozpoczęła współpracę z Uniwersytetem Dzieci. Główną ideą, tej jednostki edukacyjnej, jest przekazanie dzieciom wiedzy opartej na najlepszych źródłach, czyli uczelniach wyższych. 

Przeczytaj więcej »
 

Projekt studencki - Akademia Służby Publicznej

2011-01-11 02:55:11

Projekt Akademia Służby Publicznej to projekt organizowany przez studentów krakowskich uczelni przy ścisłej współpracy z Wyższą Szkołą Europejską im. ks. Józefa Tischnera. Będzie obejmował cykl szkoleń, warsztatów i wykładów w formie studium, mającego na celu rozpropagowanie wiedzy o istocie służby publicznej oraz o społeczeństwie obywatelskim i postawach dla niego właściwych. 

Przeczytaj więcej »
 

Konferencja Smart PM

2011-01-11 02:53:53

Konferencja Smart PM jest inicjatywą studentów WSE z Koła Zarządzania Projektami. Skierowana jest do wszystkich studentów, absolwentów Uczelni wyższych zainteresowanych Project Managementem. 

Przeczytaj więcej »
 

"B+R=€ Nauki społeczne dla gospodarki"

2010-12-15 11:31:27

Realizowany przez WSE projekt: "B+R=€ Nauki społeczne dla gospodarki" skierowany jest przede wszystkim do pracowników instytucji naukowych i badawczo-rozwojowych. W jego ramach chcemy na konkretnych przykładach pokazać, że wyniki badań szeroko pojmowanych nauk społecznych (np. socjologii, psychologii, filozofii, ekonomii, zarządzania) przekładają się na realizację celów gospodarczych. Jesteśmy przekonani, że współpraca nauk społecznych i gospodarki to działalność o obopólnych korzyściach, a projekty badawcze mogą przynosić naukowcom nie tylko satysfakcję intelektualną, ale i finansową.

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 1  2  3 Starsze »