Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Dlaczego warto studiować fizjoterapię?

2016-07-21 11:06:49

Rosnąca liczba seniorów i dające się dostrzec coraz większe zainteresowanie aktywnym trybem życia sprawiają, że z każdym rokiem wzrasta zapotrzebowanie na fizjoterapeutów. Jeżeli chcesz zdobyć wszechstronną wiedzę z zakresu nauk medycznych, mieć konkretny zawód i dużo satysfakcji z codziennej pracy z pacjentami, fizjoterapia jest kierunkiem właśnie dla Ciebie! Działająca przy naszej uczelni Zamojska Klinika Rehabilitacji jest świetnym miejscem praktyk i zdobywania doświadczenia zawodowego dla studentów fizjoterapii już od pierwszego roku nauki. Zapraszamy na studia!

Przeczytaj więcej »
 

Informatyka – kierunek gwarantujący wysokie wynagrodzenie

2016-07-15 12:04:54

W najnowszym Tygodniku Zamojskim ukazał się ciekawy artykuł reda­ktor Anny Rudy pt. „Kto ile zarabia”. Autorka opierając się o różne źródła danych analizuje w wielu przekrojach wysokość osiąganego wynagrodzenia. Jeśli stoisz przed wyborem studiów przeczytaj koniecznie ten artykuł. Być może zachęci Cię do wyboru informatyki – kierunku po którym znajdziesz się wśród naj­lepiej opłacanych specjalistów w kraju.

Przeczytaj więcej »
 

Studia podyplomowe - fotogaleria z graduacji

2016-07-04 10:13:59

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego za­koń­czenia studiów podyplomowych realizowanych w roku akademickim 2015/2016, które miało miejsce w dniu 2 lipca br. w Browarze Zamojskim przy ul. Sienkiewicza 22 w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Uroczyste zakończenie studiów podyplomowych – 2 lipca br.

2016-06-27 03:27:29

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie studiów podyplomowych realizowanych w roku akademickim 2015/2016. Uroczystość z udziałem władz Uczelni odbędzie się dnia 2 lipca br. o godz. 12.00 w Browarze Zamojskim przy ul. Sienkiewicza 22 w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Praktyki zagraniczne Erasmus+

2016-06-27 01:37:22

Na dwumiesięczne letnie praktyki do działającej przy naszej uczelni Zamojskiej Kliniki Rehabilitacji przyjechało troje studentów z Turcji: Buket Ezgi Ekicier z Karabuk University oraz Ayşen Canan i Suleyman Faruk Pay z Halic University w Stambule.

Przeczytaj więcej »
 

Partnerska współpraca z ZUS

2016-06-23 11:35:08

22 czerwca 2016 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Admini­stra­cji w Zamościu została podpisana umowa o współ­pracy pomiędzy naszą uczelnią a Zakładem Ubezpieczeń Spo­łecz­nych z siedzibą w Biłgoraju. W ten formalny sposób obie strony przy­stą­piły do realizacji projektu: „Ubezpieczenia społeczne – edukacja z ZUS”. Projekt skierowany jest do studentów studiów I i II stopnia, studiów podyplomowych, a także do pracowników ZUS oraz pra­cowni­ków WSZiA.

Przeczytaj więcej »
 

Administracja europejska - praktyczna wiedza i umiejętności

2016-06-15 11:23:13

Chcesz wiedzieć jak pozyskiwać środki z UE, jak projektować, wdrażać i realizować projekty unijne? Dzięki specjalności Administracja europejska będziesz przygotowany do pracy w instytucjach w Polsce i Unii Europejskiej. W trakcie studiów posiądziesz wiedzę o źródłach prawa polskiego i unijnego oraz o ich podstawowych instytucjach prawnych. Zapoznasz się również z problemami współpracy transgranicznej, w szczególności Polski i Ukrainy.

Przeczytaj więcej »
 

Fotogaleria z graduacji

2016-06-13 09:54:13

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Uroczystej Graduacji absolwentów kierunków fizjoterapia i budownictwo, która odbyła się w dniu 11 czerwca br. w budynku Collegium Novum naszej uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Dlaczego warto studiować informatykę?

2016-06-08 09:27:50

Interesujesz się programowaniem, bezpieczeństwem teleinfor­matycznym lub grafiką komputerową? W przyszłości chcesz współtworzyć świat nowoczesnych technologii, pracować przy dronach, drukarkach 3D lub samochodach autonomicznych? Już dzisiaj w branżach związanych z informatyką brakuje wykwali­fikowanych pracowników, z tego wynikają także wysokie wyna­grodzenia specjalistów. Sprawdź z jakich jeszcze powodów warto zainteresować się studiami inżynierskimi na kierunku informatyka w naszej uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Wykłady o bankowości spółdzielczej i społecznej odpowiedzialności biznesu

2016-06-06 10:34:42

Zasady funkcjonowania banków spółdzielczych w Polsce, różnice pomiędzy bankami spółdzielczymi a innymi uczestnikami rynku bankowego oraz społeczna odpowiedzialność biznesu to wybrane z zagadnień poruszanych podczas kolejnych wykładów otwartych z serii "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", które odbyły się dnia 5 czerwca 2016 r. w ramach realizacji programu współpracy naszej uczelni z firmami sektora bankowego.

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Starsze » 

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska